5 českých seriálů, které vás letos dostanou: Nenechte si je v televizi ujít!

12. 1. 2022
Jestli jste fanynkou seriálů všeho druhu, přijdete si letos na své. Česká televize, Nova i Prima si pro vás totiž připravily hned několik novinek, které vás připoutají k obrazovce. Co stojí za to sledovat?

Devadesátky

Začátek 90. let. Svoboda pro všechny přináší strmý nárůst kriminality. Policie nemá metodu, čas ani prostředky, jak tomu čelit. Zdá se, že velcí i malí grázlové budou mít definitivně navrch… Na pražské 1. oddělení nastupuje mladý vyšetřovatel Tomáš Kozák. Zkušený operativec Václav Plíšek novému kolegovi nevěří, bezprecedentnímu přísunu vražd ale musejí čelit společně. Začíná válka kutilů policie s mantáky zločinu. Šestidílná minisérie Devadesátky vypráví skutečné kauzy z doby, kdy se mafiáni smáli policistům do obličeje. Kdy oni mohli všechno a policie jen to, co si vybojovala. Nový seriál pochází od tvůrců Případů 1. oddělení. Vysílá Česká televize.

Co dalšího letos chystá Česká televize? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Merkur bude až do 10. února v blahodárném spojení s Uranem, proto na sobě pilně pracujte. I když se v tomto období cítíte více unavení, neklesejte na mysli. Všechno se vám podaří dotáhnout…