5 důvodů, proč nemůžete zapomenout na svého ex, i když se k vám nehodil

14. 8. 2018
5 důvodů, proč nemůžete zapomenout na svého ex, i když se k vám nehodil
Rozchody jsou těžké, ať už probíhají v dobrém či zlém duchu. Člověk jakoby vždy rozchodem ztrácel i kus sebe. Proč ale někdy nemůžete na svého bývalého zapomenout, i když se k vám vysloveně nehodil a vy víte, že vám vztah s ním vysloveně škodil? V čem je zakopaný pes?

Cítíte se osaměle

Jedním z hlavních důvodů, proč vzpomínáte na vztah, i když vám nesvědčil, je fakt, že se bojíte osamělosti. Nevíte, co sama se sebou, je vám smutno. Je to naprosto přirozené, tak to ale vůbec být nemusí. Není nutné zůstávat s někým, s kým nejste šťastná, ani přeskakovat do nového vztahu s někým, kdo není úplně vhodný. Seberte odvahu a zkuste být chvíli sama! Můžete se soustředit sama na sebe, vyzkoušet a podniknout věci, na které jste dřív kvůli vztahu neměla čas nebo vám nebyly dopřány, vrátit se ke starým koníčkům a také k přátelům, které jste dlouho neviděla. Je mnohem lepší být single než s nesprávným člověkem!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Měli byste se zaměřit na záležitosti, které nejsou výdělečné, avšak potěší nejbližší lidí kolem vás. Slunce postoupilo do vašeho znamení, tudíž budete zesíleně vnímat všechno, co je…

Nejčtenější články