5 důvodů, proč nemůžete zapomenout na svého ex, i když se k vám nehodil

14. 8. 2018
5 důvodů, proč nemůžete zapomenout na svého ex, i když se k vám nehodil
Rozchody jsou těžké, ať už probíhají v dobrém či zlém duchu. Člověk jakoby vždy rozchodem ztrácel i kus sebe. Proč ale někdy nemůžete na svého bývalého zapomenout, i když se k vám vysloveně nehodil a vy víte, že vám vztah s ním vysloveně škodil? V čem je zakopaný pes?

Cítíte se osaměle

Jedním z hlavních důvodů, proč vzpomínáte na vztah, i když vám nesvědčil, je fakt, že se bojíte osamělosti. Nevíte, co sama se sebou, je vám smutno. Je to naprosto přirozené, tak to ale vůbec být nemusí. Není nutné zůstávat s někým, s kým nejste šťastná, ani přeskakovat do nového vztahu s někým, kdo není úplně vhodný. Seberte odvahu a zkuste být chvíli sama! Můžete se soustředit sama na sebe, vyzkoušet a podniknout věci, na které jste dřív kvůli vztahu neměla čas nebo vám nebyly dopřány, vrátit se ke starým koníčkům a také k přátelům, které jste dlouho neviděla. Je mnohem lepší být single než s nesprávným člověkem!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Momentálně patříte k nejlepším pracovníkům. Na rozdíl od jiných se pyšníte velkými ambicemi a neschází vám odvaha. Člověk totiž musí někdy riskovat, a proto dosáhnete svého cíle snadněji.…

Nejčtenější články

Doporučujeme