5 nejkrutějších znamení zvěrokruhu: Nepatří mezi ně také váš partner?

16. 6. 2022
Foto: iStock
5 nejkrutějších znamení zvěrokruhu: Nepatří mezi ně také váš partner? | Foto: iStock
Jsme lidské bytosti a jako takové máme samozřejmě své světlé i temné stránky, některé zdědíme po rodičích, některé získáme výchovou a některé plynou ze znamení, ve kterém jsme se narodili. Komu hvězdy nadělily do vínku největší sklon ke krutosti? Samozřejmě je to jen sklon, záleží na nás, jak s touto dispozicí budeme pracovat.

Štír (24. 10. – 21. 11.)

Štír je vodní znamení a patří k nejvášnivějším ve zvěrokruhu. Zrozenci tohoto znamení se do všeho vrhají celou svou bytostí, někdy aniž si promyslí správnou cestu, takže se pak spálí. I proto jsou pak někdy lidé v tomto znamení plní nenávisti a také cynismu, mívají velmi krátkozraký pohled na věci a dost často jsou krutí, pokud nedostanou to, co chtějí. Jednou z věcí, které Štíři dělají, je to, že předpokládají, že vaše záměry nejsou zcela čisté, a nesnaží se zjišťovat, jak je to doopravdy. Je těžké bránit se, když už jsou dopředu ujištěni o své pravdě, proto se Štírem téměř nikdy nemůžete vyhrát. Jsou krutí také v tom, že moc dobře vědí, jak se dotknout vašich nejslabších stránek a tím vás vyvést z rovnováhy. Pozor, pokud s nimi budete diskutovat, nemusíte dopadnout dobře. Štíři, mějte na paměti, že nemusíte být otrokem svého znamení a záleží na vás, jak budete pracovat se svými dispozicemi. 

Magie na cesty. Jak si přičarovat spokojenou dovolenou? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Merkur je v nepříjemném spojení s Plutem, a proto nejste ve svojí kůži. Po vyčerpávajícím konci června jste plni beznaděje a únavy. Neměli byste se však deptat, jinak se vám přitíží.…