5 nejkrutějších znamení zvěrokruhu: Nepatří mezi ně také váš partner? | Foto: iStock

Foto: iStock

5 nejkrutějších znamení zvěrokruhu: Nepatří mezi ně také váš partner?

Jsme lidské bytosti a jako takové máme samozřejmě své světlé i temné stránky, některé zdědíme po rodičích, některé získáme výchovou a některé plynou ze znamení, ve kterém jsme se narodili. Komu hvězdy nadělily do vínku největší sklon ke krutosti? Samozřejmě je to jen sklon, záleží na nás, jak s touto dispozicí budeme pracovat.

Štír (24. 10. – 21. 11.)

Štír je vodní znamení a patří k nejvášnivějším ve zvěrokruhu. Zrozenci tohoto znamení se do všeho vrhají celou svou bytostí, někdy aniž si promyslí správnou cestu, takže se pak spálí. I proto jsou pak někdy lidé v tomto znamení plní nenávisti a také cynismu, mívají velmi krátkozraký pohled na věci a dost často jsou krutí, pokud nedostanou to, co chtějí. Jednou z věcí, které Štíři dělají, je to, že předpokládají, že vaše záměry nejsou zcela čisté, a nesnaží se zjišťovat, jak je to doopravdy. Je těžké bránit se, když už jsou dopředu ujištěni o své pravdě, proto se Štírem téměř nikdy nemůžete vyhrát. Jsou krutí také v tom, že moc dobře vědí, jak se dotknout vašich nejslabších stránek a tím vás vyvést z rovnováhy. Pozor, pokud s nimi budete diskutovat, nemusíte dopadnout dobře. Štíři, mějte na paměti, že nemusíte být otrokem svého znamení a záleží na vás, jak budete pracovat se svými dispozicemi. 

Magie na cesty. Jak si přičarovat spokojenou dovolenou? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 5

Rak (21. 6. – 22. 7.)

Raci jsou vodní znamení podobně jako Štíři, ovšem nejsou tak vášniví a intenzivní. Emocí v sobě mají ale dost a ty jsou u nich velmi silné. Dost často se nechávají pohltit jen city. Když jich je ale až moc, mohou v nich spustit chaos, zvláště když se cítí ohrožení a bojí se ztráty někoho nebo něčeho, na čem jim záleží. Pokud se cítí právě takhle, mohou se stát nesmírně nepříjemnými, zlými, krutými a divokými. Jakmile je jejich emoce totálně ovlivní, mohou jednat nepředloženě a pak toho litují. Pokud tedy vidíte, že se Rak chová poněkud přecitlivěle nebo ho emoce dohánějí k nečekaným projevům, raději se mu vyhněte. Opět, Raci, nemusíte být otrokem svého znamení a záleží na vás, jak budete pracovat se svými dispozicemi. 

Pokračování 3 / 5

Kozoroh (22. 12. – 19. 1.)

Kozorohové patří k zemskému znamení. I oni mají samozřejmě svou temnou stránku, a když se dostane právě ta navrch, zapomenou na všechna pravidla slušného chování. Nebudou cítit stud ani hanbu, klidně vám do očí budou říkat špinavosti a nepříjemná slova, zvláště pokud jim to pomůže v postupu v jejich kariéře nebo budou stát proti nepříteli. Dokážou být ale krutí i ke svým blízkým, když na to přijde, a nebudou se rozpakovat vmést vám do tváře věci, z nichž se vám bude chtít brečet. Bohužel jim chybí empatie a leckdy se spíše radují z neštěstí druhých, než by jim podali pomocnou ruku. Kozorohové, nemusíte být otrokem svého znamení a záleží na vás, jak budete pracovat se svými dispozicemi. 

Pokračování 4 / 5

Beran (21. 3. – 19. 4.)

Berani jsou divoké znamení ohně. Když se rozzlobí nebo je něco rozruší, mohou se začít chovat agresivně, nebo dokonce krutě. Jsou velmi ambiciózní a konkurenceschopní, a když jim někdo bude bránit v cestě za úspěchem, mohou být opravdu velmi nepříjemní. Bez skurpulí druhému hodí klacek pod nohy, hlavní je, aby vyhráli. Jakýkoli boj s Beranem obvykle odhalí jejich temnou stránku, zvláště když se budete snažit je porazit. Jakmile ale vyhrají nebo dojde ke smíru, odhodí svou krutost, vrátí se k zábavě a stanou se z nich opět okouzlující lidé.

Pokračování 5 / 5

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Lvi patří také k ohnivému znamení. Jsou to králové s pomyslnou korunou na hlavě. Milují pozornost a chtějí být jejím středem. Jsou velmi okouzlující a atraktivní, takže to většinou nikomu nevadí. Ovšem pokud se začnou cítit ohrožení nebo je podrazíte, mohou vás doslova a do písmene roztrhat. S krutostí sobě vlastní vás rozcupují na maličké kousky. Lvi dobře vědí, jak se chovat diplomaticky a politicky korektně. Moc dobře vědí, co a jak říkat, aby to vypadalo dobře „na papíře“, ale ve skutečnosti vám to může vytrhnout srdce z těla. Tahle divoká koťátka mají pořádné drápky, a když se rozhněvají, mohou se v nich probudit kruté vlastnosti. Zase záleží jen na zrozencích tohoto znamení, zda podlehnou své sudbě. 

Doporučujeme

Články odjinud