5 nejkrutějších znamení zvěrokruhu: Nepatří mezi ně také váš partner?

8. 11. 2019
5 nejkrutějších znamení zvěrokruhu: Nepatří mezi ně také váš partner?
Jsme lidské bytosti a jako takové máme samozřejmě své světlé i temné stránky, některé zdědíme po rodičích, některé získáme výchovou a některé plynou ze znamení, ve kterém jsme se narodili. Komu hvězdy nadělily do vínku největší sklon ke krutosti? Samozřejmě je to jen sklon, záleží na nás, jak s touto dispozicí budeme pracovat.

Štír (24. 10. – 21. 11.)

Štír je vodní znamení a patří k nejvášnivějším ve zvěrokruhu. Zrozenci tohoto znamení se do všeho vrhají celou svou bytostí, někdy aniž by si promysleli správnou cestu, takže se pak spálí. I proto jsou pak někdy lidé v tomto znamení plní nenávisti a taky cynismu, mívají velmi krátkozraký pohled na věci a dost často jsou krutí, pokud nedostanou to, co chtějí. Jednou z věcí, které Štíři dělají, je to, že předpokládají, že vaše záměry nejsou zcela čisté, a nesnaží se zjišťovat, jak je to doopravdy. Je těžké bránit se, když už jsou dopředu ujištěni o své pravdě, proto téměř nikdy nemůžete se Štírem vyhrát. Jsou krutí také v tom, že moc dobře vědí, jak se dotknout vašich nejslabších stránek a tím vás vyvést z rovnováhy. Pozor, pokud s nimi budete diskutovat, nemusíte dopadnout dobře. Štíři, mějte na paměti, že nemusíte být otrokem svého znamení a záleží na vás, jak budete pracovat se svými dispozicemi. 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Obloukem se vyhýbejte neuváženým výdajům, mohly by vám zkomplikovat život. Nejste v pozici, abyste mohli utrácet, a to se během května příliš nezmění. Držte se při zemi a ve všem hledejte…

Nejčtenější články

Doporučujeme