5 nejlepších a nejsnadnějších způsobů, jak zrychlit metabolismus

29. 5. 2022
Foto: iStock
5 nejlepších a nejsnadnějších způsobů, jak zrychlit metabolismus | Foto: iStock
Existuje mnoho různých způsobů, jak zrychlit metabolismus, některé metody však fungují lépe než jiné. Věřte nebo ne, ale některé triky na zrychlení metabolismu mohou naopak vést k přibírání na váze. Neztrácejte čas novými radami a držte se toho, co opravdu funguje. Těchto pět účinných způsobů snadno zakomponujte do každodenního života.

Vstávejte brzo

Začněte svůj den tím, že se pokusíte pořádně vyspat. Jděte spát brzy a brzy také vstávejte. Spánek, který je dostatečně dlouhý a kvalitní, podporuje úspěšné hubnutí. Zajistí vám totiž dostatek energie pro váš nabitý program. Začněte den ranním strečinkem ještě před snídaní, abyste svou mysl zaměřili na zdraví a pohodu. Věděli jste, že i něco tak běžného, jako je to, co si oblečete, může ovlivnit následný výběr jídla a pohybu po zbytek dne? Vyberte si pohodlné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Flexibilní oblečení, které umožňuje svobodu pohybu, vám umožní být aktivní, když se naskytne možnost.

Nebezpečné chrápání? Co odhalí spánková laboratoř o kvalitě spánku:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Máte dojem, že si s vámi osud zahrává. Zkraje měsíce jste byli profesně bezradní a momentálně jste opět nad věcí. Nadřízený si vás považuje, dokonce si můžete pomoci k lepšímu pracovnímu…