5 signálů, že vás někdo proklel, uřkl nebo uhranul: Jak se proti tomu bránit?  | Foto: iStock

Foto: iStock

5 signálů, že vás někdo proklel, uřkl nebo uhranul: Jak se proti tomu bránit?

Máte pocit, že se vám smůla stále lepí na paty? Nedaří se vám ve vztazích ani v práci? Na co sáhnete, to se vždycky pokazí? Dost možná vás někdo uřkl, uhranul nebo proklel. Tyto signály vám napovědí.

Najdete magický volt

Pokud najdete ve svém domě nebo na vašem pracovním místě záhadný předmět, může jít o volt. To je magický předmět, který má představovat vás a byl vyroben proto, aby vás očaroval, a to aby vám přinesl povzbuzení, nebo naopak smůlu. Může mít podobu sošky nebo je to nějaká vaše věc – například vlasy, nehty, fotografie. V takovém případě předmět spalte a kletba by měla být zrušena.

Prokletá rodina umělce, kde tragédie střídala další tragédii. Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 6

Uřknutí slovem

Přál vám někdo něco moc zlého, co vám mělo uškodit? Nebo jste obdržela výhružný dopis, telefonát či zprávu a teď se vám nedaří? Pak jde o takzvané uřknutí, které byste neměla brát na lehkou váhu. Slova v sobě nesou mocnou energii a platí to i o tom, co řeknete vy sama proti sobě. I vy se můžete proklít a přivolat si tak neštěstí vlastní vinou. Sebeuřknutí se dopustíte negativními myšlenkami, slovy nebo nošením nevhodných symbolů. Naštěstí má nejslabší sílu a zkušená čarodějka by vás měla pomocí rituálu uřknutí zbavit.

Pokračování 3 / 6

Uhranutí

Vzniká stejně jako uřknutí, ale nese v sobě silnější a rychlejší energii. Obvykle vychází z pronikavého pohledu osoby, která vás nenávidí, závidí vám a přeje vám jen to nejhorší. Může se vám udělat až mdlo, nevolno nebo vás může přemoct silná bolest hlavy. Jako by z vás dotyčný vysál pozitivní energii a zaplnil prostor něčím zlým. Vy se pak cítíte nevýkonná a bez života.

Pokračování 4 / 6

Jste někým posedlá

Láska je mocná čarodějka, a když se zamilujeme, tak je normální, že na někoho neustále myslíme. Ale případ, že začnete být zničehonic posedlá nápadníkem, o kterého jste nejevila vůbec zájem, nebo se vám dokonce dřív protivil, už je dost podezřelý. Ochránit by vás mohl očistný rituál vykuřováním nebo nošení amuletu. Z drahokamů vsaďte na křišťál nebo záhnědu.

Pokračování 5 / 6

Prokletí se stupňuje

Kletby se provádějí záměrně, cíleně a často pomocí černomagického rituálu. Můžou být vyslovené nebo napsané, a pokud je neodstraníte, přenášejí se na příští generace. Poznáte to tak, že se vám za záhadných okolností přestane dařit snad ve všech oblastech života. Zrušení kletby není vůbec jednoduché a magický obřad by měla provádět jen zasvěcená osoba, protože jde o silnou černou magii a čím déle působí na prokletou osobu, tím je silnější. Na začátku se může projevovat jako nervozita nebo jiný zdravotní problém. Neustále vám něco padá z ruky, každou chvíli o něco zakopáváte nebo se i zraníte. Kletba může později vyvolat vážnou vleklou nemoc, kdy nereagujete na žádnou klasickou léčbu.

Pokračování 6 / 6

Noční můry a podivné jevy

Mezi další příznaky magického útoku patří potíže s usínáním a noční můry, z kterých se uprostřed noci probouzíte celá zpocená hrůzou, ale nemůžete si vzpomenout, co se vám zdálo. Následovat můžou noční úzkosti a náhlý smutek. Postupně nejste schopná v noci pořádně spát a začne se zhoršovat vaše zdraví i duševní stav. V takovém stadiu můžete být i svědkem nezvyklých jevů, jako je praskání skla, padání obrazů nebo ztráta osobních ochranných předmětů. Některé z nich vás mají varovat před zlými silami a vysílají je strážní andělé nebo duše zemřelých blízkých.


 

Doporučujeme

Články odjinud