5 tipů, jak změnit předvánoční povinnosti v zábavu s kamarádkami

8. 12. 2018
5 tipů, jak změnit předvánoční povinnosti v zábavu s kamarádkami
Vánoce jsou sice krásné svátky, ale buďme upřímné, ten shon, který jim předchází, dokáže být pěkně stresující a náročný. Jak si ho co nejvíc zpříjemnit a neodkladné povinnosti proměnit v zábavu, kterou můžete sdílet s kamarádkami? Máme pro vás hned několik tipů!

Nadělte si úklid

Co si budeme povídat, jednou z nejotravnějších součástí příprav na Vánoce je úklid. Vyřešte to jednoduše! Nadělte si s kamarádkami předčasný dárek k Vánocům ve formě poukazu na úklidovou službu. Zatímco se u vás bude gruntovat, zajděte s kamarádkami na wellness nebo do kina, poté si dejte večeři a drink a nechte profesionály, ať vám doma udělají pořádek!

Anebo co kdybyste v sobotu uklízely společně u jedné z vás a v neděli u druhé? Přijde vám to přitažené za vlasy? Nechcete si do svého soukromí pouštět druhé lidi? Umíte stejně nejlépe uklidit vy sama? Pokud překonáte tyhle limity ve své hlavě, můžete si i s úklidem užít fajn víkend. Ve dvou či v partě si zavtipkujete a nakonec to bude bezva akce.  

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud pracujete z domu, udělejte si chytrý časový harmonogram. Jen tak skloubíte profesní sféru s péčí o rodinu. Tento postup se vám osvědčí a pomůže k lepším výsledkům. Opadnou z vás…

Nejčtenější články

Doporučujeme