5 typů tchyní: Jakou máte vy? Učitelku, dozorkyni, nebo kontrolorku kvality?

9. 4. 2022
Tchyně jsou vděčným tématem nejrůznějších vtipů z mnoha důvodů, často kvůli vztahům se snachami, které občas nejsou ideální. Je vaše tchyně pečovatelka, dozorkyně, nebo dáma, která si nepřestává užívat toho, že děti nadobro vylétly z hnízda a zatím jí do něj nevodí vnoučata?

Pečovatelka a věčná maminka

Pečovatelka může být vcelku milý typ tchyně. Pečovatelka se stále stará, aby měl její synek vše potřebné, od svého „chlapečka“ se neodpoutala a je pro ni těžké, že už pro něj nemůže dělat, co mu na očích vidí. Pokud si však oblíbí i svou snachu, mohou být vztahy s trochou tolerance a respektu z obou stran velmi rodinné. Pečovatelka bývá skvělá rozmazlující babička, od níž se bude dítě vracet o kilo těžší, o dvě vrstvy oblečenější a se zásobou sladkostí a nových hraček, které byste mu vy rozhodně nekoupila. Pokud jste nad věcí a souzníte s tím, že babičky nejsou na světě od toho, aby vychovávaly, ale decentně rozmazlovaly, budete s tchyní babičkou-pečovatelkou vycházet dobře.

Jak vytvořit nejlepší první dojem? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

V červnovém období jste jako studnice vědomostí, nápadů a prahnete po sebevzdělání. Prostě se nechcete ani chvíli nudit a jdete si za svým cílem. Už je vám prostě jedno, že vás někteří…

Nejčtenější články

Doporučujeme