5 věcí, které o svém těle zjistíte při masturbaci. Díky nim budete mít lepší sex | Foto: iStock

Foto: iStock

5 věcí, které o svém těle zjistíte při masturbaci. Díky nim budete mít lepší sex

Ať už jste právě single, randíte nebo máte dlouhodobý vztah, může vašemu sexuálnímu životu prospět trocha sebelásky. Není tajemstvím, že je důležité znát nejprve svoje tělo, abyste později mohla naučit vašeho partnera, co máte nejraději. Proto si neváhejte udělat hezké chvilky sama se sebou a získané znalosti potom použijte během milování ve dvou! Co tedy je dobré o sobě vědět?

Objevte svůj rytmus

Většina chlapů by chtěla rychle dovnitř. Vy ale víte, že to místečko, které vás opravdu rozvášní, není nikde v hloubce (kde ho spousta mužů hledá…). Chcete naučit partnera takovému rytmu průniku, jaký vás dostane do sedmého nebe? Přijďte na něj nejdřív sama. Prozkoumávání vlastního těla je příjemná aktivita, která se vyplatí i později při sexu s partnerem. Použijte dva prsty a krouživě s nimi pomalu masírujte svůj klitoris. Postupně zvyšujte rytmus a jemný tlak prstů, dokud neucítíte, že to je to pravé ořechové. Poté s jistotou můžete svému partnerovi říct, co vám vyhovuje nejlépe.

Chcete znát rady pornoherečky, jak si to udělat sama? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 5

Naučte se používat fantazii

Dost bylo internetového porna, dnes frčí erotická literatura! Dejte si digitální detox a sáhněte po peprné knížce, lechtivá četba totiž narozdíl od porna mnohem lépe zapojí vaši fantazii. Můžete si tak představit sexuální scény způsobem, jaký vás nejvíc vzrušuje. V pornu se vám může sice líbit herec, ale něco vám nesedí na jeho partnerce, záběry jsou každou chvíli na partie, které vás tolik nevzrušují... Ale skvěle volená slova na papíře vám umožní režírovat představy podle svého gusta. Aspoň zjistíte, co vás vzrušuje.

Pokračování 3 / 5

Užijte si koupelové hrátky

Masturbaci ve vaně nebo ve sprše si užívá řada žen. Jednoduše vám při ní poslouží masážní nástavec sprchy, ale může to být časem nuda. Do vany plné horké vody se proto skvěle hodí vodotěsné erotické hračky a k dostání jsou dokonce originální šumivé bomby do koupele. Dodají vaší lázni smyslnou vůni s afrodiziaky a uvnitř na vás čeká překvapení v podobě vibrační patrony, kterou můžete využít třeba ke stimulaci klitorisu či bradavek. Vyzkoušet můžete také některé voděodolné Venušiny kuličky, které se díky různým vibračním programům postarají o vaše vzrušení, aniž byste musela něco dělat. Stačí se uvolnit a poslouchat šumění koupelové pěny. Určitě tak objevíte netušené pocity. 

Pokračování 4 / 5

Naučte se oddálit orgasmus

Věděla jste, že oddalování vyvrcholení může pomoci k silnějšímu orgasmu? Vyzkoušejte si to sama, v klidu, když se nebudete cítit pod tlakem ze strany partnera. Doveďte se až na pokraj orgasmu a pak si dejte pauzu. Samozřejmě ne na kávu, ale chvíli se drážděte po jiných místech těla, kde to máte ráda. Vyzkoušejte oddálení několikrát za sebou, abyste viděla, jak to váš orgasmus zintenzivní. Poté toto kouzlo předveďte partnerovi. Jakmile uvidí, jak silný orgasmus vám může způsobit, určitě si rád dá na čas!

Pokračování 5 / 5

Užijte si hledání G bodu

Udělejte si pohodlí, ideálně vleže na zádech, a pánev si podložte polštářkem. Pak si přiložte palec na oblast pubického ochlupení a prostředníček pomalu zasuňte dovnitř pohybem, jako když prstem ukazujete “pojď za mnou”. Poté jemně zatlačte někde na půli cesty mezi vstupem do pochvy a děložním hrdlem. Mnoho žen popisuje mravenčení nebo dokonce pocit “na malou” – to znamená, že jste ho našla! Teď, když ho máte, použijte dlouhé lineární tahy prostředníčkem a zároveň dál jemně držte palec na místě. Jakmile docílíte výsledku, pochlubte se s novým poznatkem partnerovi a zaučte ho do hry.

Doporučujeme

Články odjinud