5 věcí, které o svém těle zjistíte při masturbaci. Díky nim budete mít lepší sex

20. 10. 2021
Foto: iStock
5 věcí, které o svém těle zjistíte při masturbaci. Díky nim budete mít lepší sex | Foto: iStock
Ať už jste právě single, randíte nebo máte dlouhodobý vztah, může vašemu sexuálnímu životu prospět trocha sebelásky. Není tajemstvím, že je důležité znát nejprve svoje tělo, abyste později mohla naučit vašeho partnera, co máte nejraději. Proto si neváhejte udělat hezké chvilky sama se sebou a získané znalosti potom použijte během milování ve dvou! Co tedy je dobré o sobě vědět?

Objevte svůj rytmus

Většina chlapů by chtěla rychle dovnitř. Vy ale víte, že to místečko, které vás opravdu rozvášní, není nikde v hloubce (kde ho spousta mužů hledá…). Chcete naučit partnera takovému rytmu průniku, jaký vás dostane do sedmého nebe? Přijďte na něj nejdřív sama. Prozkoumávání vlastního těla je příjemná aktivita, která se vyplatí i později při sexu s partnerem. Použijte dva prsty a krouživě s nimi pomalu masírujte svůj klitoris. Postupně zvyšujte rytmus a jemný tlak prstů, dokud neucítíte, že to je to pravé ořechové. Poté s jistotou můžete svému partnerovi říct, co vám vyhovuje nejlépe.

Chcete znát rady pornoherečky, jak si to udělat sama? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Když pomyslíte, že je říjen za dveřmi, malinko znejistíte. Aktuální práce vás nenaplňuje, a proto si hledáte pomalu něco nového. Pokud byste se rozhodli zůstat, počítejte s tím, že stejně…