5 věcí, které oceníte, když jedete na vodu nebo kempovat

6. 7. 2020
Kempování bude vždycky patřit k nejromantičtějším způsobům, jak trávit letní dovolenou. Jste blíž k přírodě, a tak jsou všechny vjemy a pocity intenzivnější. Naštěstí už se dnes nemusíte bát, že na úkor romantiky přijdete o pohodlí. Existují vychytávky, které vám ulehčí život dokonce i na cestách, kde zrovna nemáte úplně klasickou střechu nad hlavou.

Hotové jídlo

Přestože dobré hospody a restaurace už jsou po celém Česku, vaření v kotlíku k trempování prostě patří. Abyste však nemuseli vařením trávit zbytečně moc času, vybavte se už hotovým jídlem, které jen ohřejete. Ani v tomto případě už naštěstí nemusíte snižovat požadavky na chuť a kvalitu. Sbalte si na cesty například hotovou Neapolskou omáčku, k níž už stačí jen uvařit těstoviny nebo rýži. V obchodě dnes už seženete i hotové Chilli con Carne. Variantou svačiny, kterou dokonce ani nemusíte ohřívat, je tuňák s bulgurem, fazolí mungo a paprikou. Sázkou na jistotu je pak bageta například s kuřecím masem. Zkrátka nepřijdou ani ti nejmenší - nejrůznější ovocné a zeleninové příkrmy jsou ideální na cesty a vydají za plnohodnotný kojenecký oběd.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Nedá se říct, že byste byli na pracovišti konfliktní, ale ani nevycházíte nikomu vstříc. Je toho na nás mnoho a tlačí vás čas. Máte strach, že nezvládnete odevzdat zadanou práci, což je…

Nejčtenější články

Doporučujeme