5 znamení zvěrokruhu, ze kterých jsou toxičtí přátelé. Na ně si dejte pozor

6. 6. 2020
Určitě jste už někdy slyšeli o toxických partnerech, kteří vás doslova vysávají. Ovšem věděli jste, že toxičtí můžou být i přátelé? Ve zvěrokruhu existuje několik znamení, která bývají problematickými přáteli. Samozřejmě to podle hvězd neplatí vždy, ale často. Neznamená to, že se s těmito znameními nemáte přátelit, ale pozor, aby vás nezničila.

Když na vás neberou ohled

Kdy je přítel toxický? Obvykle ho charakterizují tyto znaky: Majetnické chování, konfliktnost, hádavost či žárlivost. To jsou toxické a nezdravé rysy. Platí to jak pro partnerské vztahy, tak i pro kamarádství. Jsou to vztahy, které vám budou více energie brát než dávat. Můžete mít kamarádku, která se neustále bude chlubit tím, co vše si pořídila, kam jela na dovolenou, i když ví, že vy jste sama se dvěma dětmi a to co ona si vy ani zdaleka nemůžete dovolit. Můžete se přátelit s někým, kdo vám závidí vašeho partnera, a tak tu a tam utrousí, že to by si od něho nenechal líbit. Anebo to možná děláte svým přátelům vy? A ani si neuvědomujete, že jim tím můžete ubližovat? Která znamení ve větší míře oplývají těmito znaky?

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Začátek pracovního týdne pro vás nebude moc šťastný, protože navážete na nevhodné chování z minulého období. Naštěstí si své nedostatky v pátek uvědomíte a trochu si polepšíte. Mezitím se…