50 nejkrásnějších jednodílných plavek: Hodí se pro každý typ postavy!

27. 5. 2020
Léto konečně klepe na dveře, a ať už se letos budete slunit u svého bazénu na zahradě, na koupališti, či se vám přece jen podaří dostat se k moři, jedno je jasné – bez plavek to nepůjde. Jestli nejste milovnicí bikin, zaměřte se na jednodílné. Mají velkou výhodu – dokáží schovat nedostatky postavy! Velký výběr najdete v galerii v úvodu článku.

Jak skrýt nedostatky

Pravdou je, že řada žen má často problém se do plavek svléknout, protože nejsou se svojí postavou spokojené. Některým ale přitom stačí málo, aby právě plavkami nedostatky skryly a na povedené partie upozornily.

Například jste-li majitelkou postavy obráceného trojúhelníku, kdy máte širší ramena než boky, je třeba odvést pozornost právě od nich. Pomůžou vám v tom například plavky, které jsou pestrobarevné v dolní části, čímž se odvede pozornost od té horní. Pokud máte opačný problém, tedy širší boky než ramena, volte opačný vzor a přilákejte pozornost do horních partií. Ideální k tomu jsou květinové vzory a zavazování plavek za krkem.

Ženy s postavou jablka disponující plným dekoltem, ale také větším bříškem, ocení plavky se stahovacím efektem nebo takové, které mají uprostřed vzor a po stranách jsou černé, takže postavu opticky zeštíhlí. Zaměřujte se především na tmavší barvy. Máte-li sportovní až chlapeckou postavu, zvolte si plavky s průstřihy na bocích, kterými docílíte ladnějších křivek. Pomohou také světlejší barvy a vzory, hlavně proužky. A vy, které se pyšníte postavou typu přesýpací hodiny, se radujte. Vám totiž budou slušet jakékoliv plavky!

Inspiraci najdete v naší galerii!

Jak vybrat plavky podle postavy? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Milí Štíři, v práci se nezastavíte, ale dočkáte se zadostiučinění. Vaše výkonnost je úžasná, proto vám nadřízený svěří vedení významnějšího projektu. Pakliže si myslíte, že na vás budou…