50 vzdušných maxi šatů, ve kterých vám nebude horko na pláži ani v práci

8. 7. 2020
Létu to letos trochu trvalo, ale teplé dny nakonec přišly. Jakmile začne stoupat teplota, většina z nás řeší, co si obléct, aby nám bylo co nejpříjemněji. Dlouhé vzdušné šaty jsou ideální, když se chcete cítit dobře, navíc jsou slušivé a hodí se jak na pláž, tak do města i na piknik.

Modrá a květinový vzor

Letošní módní hity velí jasně – nejvíc je v kurzu modrá barva a květinový vzor. Je však samozřejmě jen na vás, v čem se cítíte nejlépe. Jestliže vám vyhovují tlumené barvy a jeden odstín, není třeba to lámat přes koleno, i jednobarevných šatů najdete v obchodech spousty. Proč ale právě v letních měsících nevpustit do svého šatníku trochu veselejších odstínů a vzorů?

Maxi šaty mají navíc velkou výhodu. Pod dlouhou sukní totiž udržíte svoji přirozenou teplotu těla, a tak i když se to nezdá, bude vám v nich daleko menší horko než v krátké sukni a tílku, kdy horké slunce praží do rozpálené kůže. A pokud by vám naopak večer začala být zima, stačí přes šaty přehodit džínovou bundu. Na nohy se pak nejlépe hodí sandálky, boty na klínku nebo kontrastní tenisky.

Inspiraci najdete v naší galerii v úvodu článku!

Jaké šaty by vám letos neměly chybět? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Na svatého Václava, kamna připrav do rána. Snad se tato předtucha nevyplní, protože vy po sychravém počasí netoužíte. Myslíte jen na výlety, cestování nejen po tuzemsku a ocenili byste i…