50 vzdušných maxi šatů, ve kterých vám nebude horko na pláži ani v práci

8. 7. 2020
Létu to letos trochu trvalo, ale teplé dny nakonec přišly. Jakmile začne stoupat teplota, většina z nás řeší, co si obléct, aby nám bylo co nejpříjemněji. Dlouhé vzdušné šaty jsou ideální, když se chcete cítit dobře, navíc jsou slušivé a hodí se jak na pláž, tak do města i na piknik.

Modrá a květinový vzor

Letošní módní hity velí jasně – nejvíc je v kurzu modrá barva a květinový vzor. Je však samozřejmě jen na vás, v čem se cítíte nejlépe. Jestliže vám vyhovují tlumené barvy a jeden odstín, není třeba to lámat přes koleno, i jednobarevných šatů najdete v obchodech spousty. Proč ale právě v letních měsících nevpustit do svého šatníku trochu veselejších odstínů a vzorů?

Maxi šaty mají navíc velkou výhodu. Pod dlouhou sukní totiž udržíte svoji přirozenou teplotu těla, a tak i když se to nezdá, bude vám v nich daleko menší horko než v krátké sukni a tílku, kdy horké slunce praží do rozpálené kůže. A pokud by vám naopak večer začala být zima, stačí přes šaty přehodit džínovou bundu. Na nohy se pak nejlépe hodí sandálky, boty na klínku nebo kontrastní tenisky.

Inspiraci najdete v naší galerii v úvodu článku!

Jaké šaty by vám letos neměly chybět? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Pracovní úkoly plníte na jedničku, přesto může být nadřízený částečně nespokojený. I když jeho přístup absolutně nechápete, nepouštíte se do hádky. Přeci si nebudete kazit náladu…

Nejčtenější články

Doporučujeme