5+1 důvodů, proč si nechat zvětšit rty

4. 1. 2018 Reklama
5+1 důvodů, proč si nechat zvětšit rty
Přijďte si nechat zvětšit rty na Brandeis Clinic Praha a poznejte, jak vypadá práce lékařského personálu nejlépe vybavené kliniky laserové a korektivní dermatologie v České republice. Za cenu srovnatelnou s ostatními pražskými klinikami získáte celou řadu nadstandardních výhod…

Výhody zvětšení rtů na Brandeis Clinic

1. Zákrok provádí kompetentní lékařský personál, který aplikuje kyselinu hyaluronovou na denní bázi a je tak schopen správně určit množství použité látky a dosáhnout přirozeného výsledku. Lékařský tým na Brandeis Clinic je stabilní, tj. víte, že se budete vracet ke stejnému lékaři.

2. Šetrná aplikace látky, která minimalizuje nepříjemný pocit během ošetření, vznik modřin a tím zkracuje dobu hojení.

3. Skutečně odborná konzultace, kdy s Vámi lékař probere možnosti zvětšení jak horního, tak spodního rtu. Neplatí totiž, že zvětšení rtů = aplikace kyseliny hyaluronové jen do horního rtu. Právě naopak, pro mladistvý a plný vzhled rtů je často nutné aplikovat látku do spodního rtu. Zároveň, správnou aplikací kyseliny hyaluronové lze docílit i toho, že Vám pří úsměvu půjdou méně vidět dásně.

4. Brandeis Clinic je po celou dobu od svého založení nejlépe vybavenou klinikou korektivní a laserové dermatologie v České republice, která používá pouze kvalitní materiály. Máte tedy jistotu, že za své peníze dostanete skutečně to nejlepší.

5. Skvělé výsledky, viz ukázka níže

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Nejen zvětšení rtů, ale komplexní nabídka dermatologických služeb poskytovaných na nejvyšší možné úrovni

V neposlední řadě, Brandeis Clinic nabízí široké portfolio služeb, kdy personál u všech ošetření používá nejlepší dostupné materiály a přístroje. Lékaři Brandeis Clinic Vám tak nejenže pomohou k plným rtům, ale v případě potřeby Vás zbaví např. celulitidy, tuku, vrásek, nedokonalých kontur obličeje, vypadávání vlasů, jizev, strií, akné apod.

Více informací o zákroku, včetně formuláře pro sjednání konzultace s lékařem Brandeis Clinic najdete na této stránce webu Brandeis Clinic.

Témata článku:   
//

Přečtěte si také

Horoskopy

Merkur je nakloněn vašemu znamení, ale s nadřízeným budete o dost hůře komunikovat. Myslíte to dobře, ale šéfovi se to nedá vysvětlit. Pokud se na něj naštvete, čekají vás krušné chvilky a…

Nejčtenější články

Doporučujeme