6 důvodů, které vašim prsům nedovolují vyrůst

26. 6. 2018 Reklama
6 důvodů, které vašim prsům nedovolují vyrůst
Když začínají dívce růst prsa, je pyšná na své tělo a svou proměnu v opravdovou ženu. Velikost i tvar jsou odlišné u každé jedné ženy. Jsou ale i nespokojené ženy, kterým prsa nerostou. Dobrou zprávou je, že se prsa po 20 roku obvykle nemění.
Klepněte pro větší obrázek

Tělo ženy vždy prochází změnami a evolucí. Pokud vy sama nejste s prsy spokojená, možná budete překvapená. Nejčastěji je to hra hormonů.

Ty jsou jednou z hlavních příčin velikosti vašich prsou. Svou roli hraje samozřejmě také genetika. Existuje ale více důvodů, proč vám prsa nechtějí růst.

Prsa zmenší i nesprávná výživa a stravovací návyky

Pokudprsa nemají dostatečný přísun kvalitních živin, strádájí. Potřebuje energii, kterou si při dlouhodobějším hladovění tělo bere z tukových zásob. Tato zpráva by měla být varovným signálem nejen pro dívky trpící anorexií, ale také pro všechny ženy, které se v jídle příliš omezují. Hlavně nové trendy v životosprávě veganů a vegetariánů.  

TIP: Čtěte hodnocení TOP 5 doplňků, která prsa vyživí a podpoří jejich růst i pevnost.

Klepněte pro větší obrázek

Drastické diety zeštíhlí pas, ale i prsa

Extrémní diety jsou další krajní variantou pro ženy, které jsou masírované reklamou z médií a billboardů. S realitou nemá ale tento umělý svět nic společného. Věřte, že i přirozeně krásná budete pro muže atraktivní. Drastické diety dlouhodobě k dokonalé postavě nevedou. Tukové tkáně bude méně na místech, kde je naopak chcete mít. Jinými slovy se vám prsa nepoděkují.

Deprese a úzkost, která zúží obvod prsou

Při špatném psychickém stavu je tělo v hormonální nerovnováze. Stresový hormon kortizol zaplavuje organismus a nedává prostor ostatním hormonům, které jsou klíčové pro zdravá prsa a jejich růst.

Malá, škrtící podprsenka prsa doslova “udusí”

Na vaše prsa může mít negativní dopad i špatná volba podprsenky. Toto je zejména problém mladších dívek, které nemají s volbou té správné dostatečné zkušenosti.

Prsa jsou pak uložena v košíčcích nevhodně, pod tlakem a v nepřirozené pozici. Zkrátka pak nemohou volně dýchat, což se projeví jejich omezeným růstem.

Rozházené hormony tělo nenutí k růstu prsou

Hormony hrají v růstu prsní tkáně jedinečnou a nezastupitelnou úlohu. Zde jsou hlavní aktéři prsního růstu:

Progesteron

Ženský reprodukční hormon. Je ve vašem těle přítomen během menstruačního cyklu a vzrůstá během těhotenství. Jeho syntetická podoba s názvem Progestin je obsažen v pilulkách na růst prsou. Pokud máte tyto hormony v krvi, vaše prsní tkáň poroste.

Estrogen

Velmi známý, ženský reprodukční hormon. Najde využití pouze u transexuálních mužů, kteří chtějí zvětšit své poprsí. U žen nemá další dávka estrogenu na růst prsou vliv.

TIP: Produkci estrogenu a tedy rychlejší růst prsní tkáně posilňuje bylinný doplněk BreastEXTRA. Klikněte na podrobnou recenzi po 6 týdnech

Klepněte pro větší obrázek

Přebytek testosteronu - mužského hormonu ve vašem těle

Dnešní doba nahrává bohužel přebytku testosteronu v těle ženy. Tento stav není přirozený a může blokovat mimo jiné zdravý vývoj prsní tkáně.  

Proto zkuste zvolnit a nekopírovat tolik mužský model života, která tvorbě tohoto hormonu ve vašem těle nahrává. Bohužel ve váš neprospěch.

Zklidněte a začněte o prsa více pečovat

V dnešní době na ženský organismus působí mnoho nepříznivých vlivů. Bohužel tím často trpí i vaše prsa, která nemají dostatek příznivých podmínek pro zdravý růst.

Pomůže vám zdravá strava, prsní masáže, optimální pohyb, doplněk na rozběh růstu a spokojená mysl.

VIDEO: Jak můžete malá prsa zdůraznit? Podívejte se na video.

Témata článku:   

Horoskopy

Ani poslední zářijový den neleníte a věnujete se sportu. V jedné kolektivní aktivitě jste se našli a provozujete ji, jak se jen dá. Rozhodně nepatříte k lidem, kteří by sportovali sami. To…