6 tajemství královny Alžběty: Díky nim se dožila vysokého věku i vypadá skvěle

25. 4. 2020
6 tajemství královny Alžběty: Díky nim se dožila vysokého věku i vypadá skvěle
Královna Alžběta II. oslavila tento týden 94. narozeniny. Přitom vypadá stále báječně, jako by jí bylo o 20 let méně. Má snad nějaký zázračný elixír mládí?

Nejdéle vládnoucí monarcha na světě

Královna Alžběta II. je nejstarší hlavou státu na světě. Už nyní překonala průměrnou délku života žen ve Velké Británii o deset let. I přes svůj pokročilý věk je však stále schopna naplno vykonávat všechny své panovnické povinnosti. Když v posledních týdnech promlouvala k Britům, snažila se národu dodat jistotu a sebevědomí, přesto jim sdělila, že situace je vážná a je třeba chovat se zodpovědně. Její výkon odborníci pochvalují.

I když její společenské postavení jí bezpochyby umožňuje péči těch nejlepších lékařů a dalších odborníků, je také známá svým překvapivě střídmým přístupem k životu. Za šest let oslaví sté narozeniny. Jak je možné, že ve svém vysokém věku tak dobře vypadá, důstojně vystupuje, naplno se věnuje panovnickým povinnostem, bystře přemýšlí? A ještě se přitom všem tváří, že je to jednoduché a přirozené. Podívejte se s námi na šest příčin jejího úspěchu.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Momentálně se musíte v práci do všeho nutit a nic vám není po chuti. Milé Váhy, obrňte se trpělivostí a optimismem. Když se budete snažit, stanou se výsledky uspokojivými a vy budete mít…

Nejčtenější články

Doporučujeme