6 tajemství královny Alžběty: Díky nim se dožila vysokého věku i vypadá skvěle

10. 4. 2021
Profimedia
6 tajemství královny Alžběty: Díky nim se dožila vysokého věku i vypadá skvěle | Profimedia
Královna Alžběta II. oslaví 95. narozeniny. Přitom vypadá stále báječně, jako by jí bylo o 20 let méně. Má snad nějaký zázračný elixír mládí?

Nejdéle vládnoucí monarcha na světě

Královna Alžběta II. je nejstarší hlavou státu na světě. Už nyní překonala průměrnou délku života žen ve Velké Británii o deset let. I přes svůj pokročilý věk je však stále schopna naplno vykonávat všechny své panovnické povinnosti. Když v posledních týdnech promlouvala k Britům, snažila se národu dodat jistotu a sebevědomí, přesto jim sdělila, že situace je vážná a je třeba chovat se zodpovědně. Její výkon odborníci pochvalují.

I když její společenské postavení jí bezpochyby umožňuje péči těch nejlepších lékařů a dalších odborníků, je také známá svým překvapivě střídmým přístupem k životu. Za šest let oslaví sté narozeniny. Jak je možné, že ve svém vysokém věku tak dobře vypadá, důstojně vystupuje, naplno se věnuje panovnickým povinnostem, bystře přemýšlí? A ještě se přitom všem tváří, že je to jednoduché a přirozené. Podívejte se s námi na šest příčin jejího úspěchu.

Úvodní foto: Profimedia

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Milé Váhy, nový pracovní týden si velmi rychle oblíbíte. Na obzoru nejsou skoro žádné problémy. Pokud se nějaké objeví, najdete na ně ihned řešení. Nejlepší výsledky přijdou z profesní…