6 tipů, jak si dovolit poslední módní trendy

30. 10. 2018 Prezentace klienta
6 tipů, jak si dovolit poslední módní trendy
Módní časopisy vydávají nové trendy tipy každý měsíc, stejně jako v obchodech pokaždé vidíte nové kousky. Podzimní, zimní, jarní a letní kolekce se postupně mění a může být obtížné udržet finanční tempo. Ne vždy si můžete dovolit koupit vše, co byste si přála. Proto jsme dali dohromady několik tipů, se kterými pro vás bude možné být in bez ohledu na váš rozpočet.

Tipy pro vás:

1. Napište si, které kousky si chcete pořídit

Pokud se vydáte do nákupního centra jen na obhlídku toho, co je nového, pravděpodobně si nějaké kousky impulsivně koupíte. Takový přístup je ale nepromyšlený a můžete utratit víc, než jste původně chtěla.

Lepší možností je mít představu o tom, co potřebujete, kolik jste za to ochotná zaplatit a s jakými věcmi nové kousky zkombinujete. Je výhodnější koupit si méně věcí, které opravdu využijete něž více, které vám budou ležet ve skříni.

2. Nakupujte jednoduše v levnějších obchodech

Nehledně na to, co si ostatní myslí, není nutné kupovat si oblečení od těch nejdražších značek. Ve většině obchodů dokonce můžete najít skoro stejné věci v podobné kvalitě. V tomto případě je chytré rozhodnout se podle ceny a ve výsledku ušetřit.

3. Nakupujte v secondhandech

Může znít divně, že si máte koupit použité věci, abyste byli aktuálně v módě, ale trendy přicházejí, odcházejí a pak přicházejí znovu. Starší oblečení, které bylo z šatníků vyřazeno, se může znovu vrátit do módy. Navíc bude originální, protože úplně stejný kousek už vyroben nebude.

Klepněte pro větší obrázek

4. Nenakupujte impulsivně

V tomto případě se nejedná o oblečení. Pokud je móda věc, na které vám zaleží nejvíc, potom byste mohla ušetřit na věcech ostatních. Zbavte se přebytečných výdajů, například si vařte doma, noste si oběd do práce, nekupujte si každý den kafe v kavárně a místo dojíždění autem zvolte levnější prostředek. Tímto můžete ušetřit stovky až tisíce korun měsíčně, které můžete použít na nové trendy.

5. Využijte online výprodejů

Věřím, že si nikdo moc neužívá přehrabování se ve zlevněném zboží, které leží nepřehledně poházené v regálech. Navíc se mačkáte v uličkách s mnoha dalšími lidmi. Můžete ale zůstat doma a koupit si tyto věci přes internet. Budou přehledně seřezené, budete vědět, jaké velikosti jsou dostupné a doprava k vám i vrácení zboží bývají zdarma.

6. Prodejte věci, které už nenosíte

Pokud si myslíte, že je pro vás něco moc velké nebo moc malé, už se vám nelíbí nebo nezapadá do vašeho stylu, prodejte to. Může padnout a líbit se někomu jinému. Když prodáte své staré oblečení, získáte peníze na koupení nového a oživení vašeho šatníku.

Pro ty, kdo ale potřebuje peníze na módu více akutně, je zde možnost půjčky. Může to být dobrá volba, pokud najdete půjčku s výhodnými podmínkami a budete ji moci brzy splatit. Porovnejte nabídky půjček s platformou Matchbanker.cz, a najděte tu nejlepší nabídku. Vy i váš šatník za to stojíte!

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Od rána jste dobře naladění a s partnerem se snažíte vycházet podle svých představ. Jen se mu nesnažte něco vnucovat, on má svůj vlastní rozum. Nejvíce zábavy si užijete se svými potomky,…

Nejčtenější články

Doporučujeme