6 znamení zvěrokruhu, která dokážou číst energii a auru druhých. Patříte mezi ně? | Foto: iStock

Foto: iStock

6 znamení zvěrokruhu, která dokážou číst energii a auru druhých. Patříte mezi ně?

Dokážete vnímat druhé? Umíte číst jejich auru a energii? Možná patříte k těm, kteří jsou skutečně natolik vnímaví a intuitivní, že přesně vytuší, co se v tom druhém děje, a dokážou okamžitě nabídnout pomoc. Vnímavost a citlivost z velké míry souvisí i se zvěrokruhem. Kterých šest znamení patří k dobrým čtenářům lidské aury a energie?

Beran (21. 3. − 20. 4.)

Berani jsou chytří a velmi zdatní psychologové duše. Téměř každý Beran by si mohl otevřít ambulanci a léčit energií druhé lidi. Ve skutečnosti jsou totiž velmi chápaví a vnímaví k potřebám lidí kolem sebe a snadno vyčtou, co druzí potřebují a jak jsou právě naladěni. Když chtějí pomoct, zjistí, co je špatně, a pak o tom s vámi budou podrobně mluvit, aby zmírnili vaše obavy. Zároveň tak harmonizují vaši energii a bude vám lépe.

Co nás podle hvězd čeká v roce 2022? Tady je horoskop astroložky Martiny Boháčové: 

Pokračování 2 / 6

Rak (22. 6. − 22. 7.)

Pokud existuje znamení, které bývá spojováno s léčitelstvím a prací s energiemi, pak je to Rak. Ti se s touto schopností vlastně narodili, tohle umění jim koluje v žilách od narození. Raky najdete v denních lázních, wellness zařízeních a na jiných podobných místech. Díky nim se všude tam budete cítit naprosto dokonale. Milujete aromaterapii? Raci vytuší, jaký éterický olej budete potřebovat právě vy k uzdravení všech problémů, které vás trápí.

Pokračování 3 / 6

Panna (23. 8. − 22. 9.)

Panny jsou sice analytické a milují pořádek, ale jsou také velmi soucitné, empatické a pomáhající. Vzhledem k tomu, že jejich povaha je trochu komplikovanější, je poněkud obtížné přijímat jejich pomoc. Pravda ale je, že když se jim podaří „obejít“ svou pověst, mohou skutečně velmi dobře vnímat vaši energii a pomoct vám. Panna ráda pomáhá, jen moc nechce, abyste to věděli.

Pokračování 4 / 6

Býk (21. 4. − 21. 5.)

Býci jsou velmi vnímaví a někdy působí tak trochu jako podivíni, kteří jsou překvapivě otevření neviditelným světům. Jako léčitelé vynikají! Možná je nenajdete, jak praktikují reiki, protože to je na jejich vkus moc „ezoterické“, ale najdete je v ergoterapii, což je léčebná metoda, jejímž primárním cílem je umožnit lidem zapojit se do činností, které jsou pro jejich život smysluplné a nepostradatelné.

Pokračování 5 / 6

Střelec (23. 11. − 21. 12.)

Střelci dokážou velmi dobře vnímat energii druhých a také v ní skvěle číst, navíc touží druhým lidem pomáhat. Narodili se do tohoto světa s neuvěřitelným smyslem pro intuici, což může fungovat v lékařství i v metafyzických kruzích. Pokud pracují v medicíně, jsou schopni velmi dobře diagnostikovat pomocí intuice. Jsou navíc trpěliví a soucitní, takže pokud jste dole, vycítí to a pomohou vám s tím pracovat.

Pokračování 6 / 6

Lev (23. 7. − 22. 8.)

Král zvířat, který se rád vyhřívá na výsluní, že by měl schopnost vidět za „fasádu“? Ano, dává to smysl, ohnivá znamení jsou vnímavá a schopná vidět to, co skrýváte, protože oheň symbolizuje světlo, které svítí na všechno a odhaluje vše, co by mělo být odhaleno. Lvi se často ocitají jako vůdci v čele davu jednoduše proto, že vyzařují vůdcovskou energii – a tento magnetismus jim pomáhá šířit světlo kolem sebe. Vědí, kdo a kdy potřebuje klid, lásku, uzdravení, a poskytnou vám to takovým způsobem, že to od nich přijmete, aniž se budete cítit ponížení.

Doporučujeme

Články odjinud