6 znamení zvěrokruhu, která si hlídají své soukromí. Kdo jsou největší tajnůstkáři?

24. 6. 2021
6 znamení zvěrokruhu, která si hlídají své soukromí. Kdo jsou největší tajnůstkáři? | Úvodní foto: iStock
Jsou lidé, kteří si cení soukromí víc než ostatní a nechtějí své pocity sdílet se světem. To je v pořádku, ale pokud je tajností příliš, mohou ostatní získat pocit, že se zavíráte do sebe a nechcete si nikoho pustit k tělu. Kdo patří k nejuzavřenějším znamením zvěrokruhu?

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štír je znamení tajuplné a záhadné, svá tajemství si nechává pro sebe a nechce toho moc před ostatními odhalit. Štíři se naučili sami sebe hlídat, protože byli v minulosti mnohokrát zraněni. Do tohoto znamení se narodili klidní lidé, kteří si cení soukromí a kterým záleží na tom, aby jejich potřebu ostatní respektovali. Štíři mají silné emocionální hranice, a když je někdo cizí překročí, těžko to snáší. Také nemají rádi, když lidé vpadnou do jejich prostoru a kladou jim dotěrné otázky. Pokud vám chce Štír něco říct, udělá to. Proto z něj nezkoušejte odpověď vytlačit, neobejde se to bez boje. 

Jak si nastavit hranice ve vztahu? Podívejte se na video: 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Na trvalého partnera se nyní nemůžete pořádně spolehnout, protože se vlastně na ničem ani neshodnete. Je to pravda. Přestanete komunikovat, což ho určitě vyburcuje k nějakému kroku a…

Nejčtenější články

Doporučujeme