6 znamení zvěrokruhu, která si hlídají své soukromí. Kdo jsou největší tajnůstkáři?

24. 6. 2021
6 znamení zvěrokruhu, která si hlídají své soukromí. Kdo jsou největší tajnůstkáři? | Úvodní foto: iStock
Jsou lidé, kteří si cení soukromí víc než ostatní a nechtějí své pocity sdílet se světem. To je v pořádku, ale pokud je tajností příliš, mohou ostatní získat pocit, že se zavíráte do sebe a nechcete si nikoho pustit k tělu. Kdo patří k nejuzavřenějším znamením zvěrokruhu?

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štír je znamení tajuplné a záhadné, svá tajemství si nechává pro sebe a nechce toho moc před ostatními odhalit. Štíři se naučili sami sebe hlídat, protože byli v minulosti mnohokrát zraněni. Do tohoto znamení se narodili klidní lidé, kteří si cení soukromí a kterým záleží na tom, aby jejich potřebu ostatní respektovali. Štíři mají silné emocionální hranice, a když je někdo cizí překročí, těžko to snáší. Také nemají rádi, když lidé vpadnou do jejich prostoru a kladou jim dotěrné otázky. Pokud vám chce Štír něco říct, udělá to. Proto z něj nezkoušejte odpověď vytlačit, neobejde se to bez boje. 

Jak si nastavit hranice ve vztahu? Podívejte se na video: 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Jakmile se přehoupne týden do své druhé poloviny, spadne vám kámen ze srdce. Náročné povinnosti jsou pro vás zničující a vy prahnete po dalším odpočinku. Říkáte si, že byste si vzali…