7 běžných typů ženské nevěry: Krizová, srovnávací, vyrovnávací i nabubřelá

4. 3. 2023
Nevěra může mít mnoho tváří a charakterů… V konečném důsledku má nevěra pochopitelně tvář jen jednu, a to tvář milenky či milence, který je vrcholem partnerského trojúhelníku. Důvody mohou být různé. Někdy chceme nevěrou srovnat účty, jindy srovnat starého partnera s novým, pudit k nevěře nás může i touha něco si dokázat, anebo se mít komu vyplakat na rameni.

Dokazovací

Možná jste spolu od osmnácti a on vás už vnímá spíše jako inventář domácnosti – nejeví o vás v žádném ohledu zájem, nemá na vás čas, přehlíží vás a s vámi i vaše potřeby. A tehdy vás to poprvé napadne… „Měl by o mě ještě někdo zájem? Jaké by to bylo?“ Jednoduše vás to vědomě či podvědomě táhne k tomu, dokázat sobě samé, že ještě za něco stojíte. Dokazovací nevěra nemusí dle odborníků kupodivu končit rozvodem. Mnoho žen, které se z těchto pohnutek k nevěře rozhodlo, ji totiž brzy ukončí, neboť svůj účel splnila tím, že vůbec vznikla.

Je nevěra zabijákem vztahu? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Hvězdné nebe vám přeje a planety se na vás směje. V tomto období se zaměřte na pracovní a obchodní činnost. V zaměstnání jste nepřekonatelní a nadřízený se na vás může plně spolehnout.…

Nejčtenější články

Doporučujeme