7 NEJ vánočních přání

19. 12. 2008
7 NEJ vánočních přání
Každý rok se v období vánočních svátků posílají po internetu vánoční přání. Přání za firmu, kde pracujeme, přání za rodinu atd. Buďte originální a pošlete opravdu netradiční a zajímavé přání. Přinášíme vám tipy na 7 nejkrásnějších přání.

Tancující Elfové

Podle nás jedno z nejlepších a nejoriginálnějších vánočních přání. Skotačící Elfové prostě uchvátí každého. Aplikace je bohužel jen v angličtině. Není to ale složité. Zde je jednoduchý návod: Začněte na stránce: http://www.elfyourself.com>www.elfyourself.com Klikněte na GetStarted. Na další stránce vyberte "Upload foto" pro nahrání Vaší fotografie. Vyberte kvalitní fotografii s neutrálním pozadím. Nejlépe, když se na fotografii usmíváte, finále pak vypadá lépe. Dále vás čeká piplačka se zapasováním obličeje do Elfího těla. Natočením (rotate) případně zvětšením (scale) a posouváním upravte obličej, tak aby seděl na krku. Pomocí ovládácích koleček a šipeček upravte obrys obličeje tak, aby nebylo vidět nežádoucí pozadí. rada: Obličej udělejte menší. Vypadá to pak lépe. Takto můžete vložit až 5 lidí. Ideálně celou rodinu nebo zaměstnance firmy. Nebo můžete vložit třeba i 5x sebe atp. Dále Vás čeká již jen výběr toho správného tance (select dance). Na výběr je klasický Elfí tanec. Je tu ale i možnost zkusit Disco, charleston nebo country. Přáníčko je efektní zvláště, když využijete více elfů. Po vybrání kliknete na "Email/embed". Pak máte možnost poslat přání e-mailem nebo získat embed kod pro vložení na jiný server. Může to pak vypadat takto:

Send your own ElfYourself eCards

Video bude fungovat jen do 15.ledna. Je tu i možnost si video uložit do počítače na pozdější použití. Cena je však $5.

2. Tancující rodina

Podobně jako Elfové fungují i další podobná přáníčka na jibjab.com Jde bohužel o placenou službu ($10 na půl roku). Je to dobrá volba pro firmy, které chtějí poslat profesionální přání.

2. Videopohlednice

Český server nabízí zaslání videopohlednice. Využít můžete jak již vytvořené pohlednice, tak i své vlastní. Můžete si nastavit vlastní pozadí, vlastní video a vlastní text. Vždy je na výběr velké množství motivů a videí. Výhodou je, že můžete nahrát i vlastní video. Výsledek může vypadat třeba http://www.videopohlednice.cz/p/rwt0osqbwlnzd44v/>takto (klikni)

3. Mluvící prasátko

Kofola připravila speciální mluvící prasátka. Psaný text umí přečíst. Stačí tedy napsat libovolné přání a prasátka je za vás přečtou. Na výběr je několik druhů prasátek a i několik hlasů. Ukázka zde:

4. Mluvící buldoček

Podobnou službu připravila i Modrá pyramida. Text ovšem čte svérázný buldoček MOPY. Je možné si vybrat z několika typových postaviček psa MOPYho a vhodné virtuální prostředí. http://www.modrapyramida.cz/mopyho-zabava/pohlednice/>Mluvící pohlednice Výsledek http://www.modrapyramida.cz/mopyho-zabava/pohlednice/be82f59ee503ba87513077109ec5b294>zde

5. Vánoční altán

I když není možné do tohoto přáníčka nic doplnit, tak je pěkně udělané a interaktivní. http://www.obrazovka.cz/vanocni/altan.html>

6. Vlastní video přání

Jednou z dalších možností je nahrát vlastní video na internet. Můžete využít jakýkoli z oblíbených video serverů: http://www.youtube.cz>www.youtube.cz, http://www.stream.cz>www.stream.cz, http://www.n-joy.cz>www.n-joy.cz

7. Nemáte vlastní video?

Nevadí, většina videoserverů má tak rozsáhlý archív, že můžete poslat vlastně cokoliv. Třeba, jak Pat a Mat zdobili vánoční stromeček.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Připadáte si jako Alenka v říši divů. Začíná se vám skutečně dařit a vy si toho okamžitě využíváte. Také kolegové se s vámi rádi baví. Špatná nálada je v nedohlednu. Díky tomu dosáhnete na…

Nejčtenější články

Doporučujeme