7 tipů, jak zamaskovat mužské břicho

27. 8. 2018 Prezentace klienta
7 tipů, jak zamaskovat mužské břicho
Trápí vás břicho vašeho partnera? Tak už nemusí! Připravili jsme si pro vás několik rad, díky kterým tuto slabou stránku partnera proměníte v přednost.

Ať chcete nebo ne, zub času se podepisuje na každém lidském těle. Muže, nebo spíše jejich partnerky, nejčastěji trápí koleno, které se objeví na hlavě jejich partnera, nebo pupek přelévající se přes pásek.

S vlasy toho bohužel moc nenaděláte, ale s břichem lze pracovat – alespoň s jeho zakrytím – efektivně. Přitom se váš partner nemusí hodiny potit ve fitku a počítat každou kalorii. Stačí jen zvolit správně padnoucí oblečení a několik optických klamů! Připravili jsme pro vás přehled těch nejdůležitějších.

1. Pro maskování použijte dvě barvy

Možná se vám zdá, že nejideálnější je zvolit černou barvu. Zkrátka svého partnera zahalíte od hlavy k patám do černé a vysněná silueta je na světě. Okolí jej však bude nejspíše vnímat jako pracovníka pohřební služby. Přitom stačí, když zvolíte tmavší vršek a světlejší kalhoty. Odvedete pozornost od nedokonalosti a podtrhnete elegantní look.

Klepněte pro větší obrázek

2. Obří velikosti přenechejte obřím lidem

Správným řešením velkého břicha není ani nákup větších konfekčních velikostí. V těchto pytlových modelech totiž na nedostatky zbytečně upozorníte! Proč kupovat 3XL, když má váš partner jen jedno nebo dvě? Nejdůležitější je střih. Kupte správnou velikost, která nikde netlačí, ale ve střihu slim fit. Tím schováte bříško a zvýrazníte partie, které stojí za obdiv.

3. Nejsou vzory jako vzory

Máte v životě svůj vzor, ke kterému vzhlížíte? Určitě se jej držte! Se vzorem na tričku nebo košili se však raději rozlučte. Havajské květy a horizontální pásky zbytečně zvýrazní problematickou partii. Naopak svislé proužky dokážou naprosté zázraky, protože postavu opticky prodlouží a zeštíhlí. Chybu neuděláte ani s jednobarevným provedením nebo chytrým nápisem. Vyhněte se však, mottům tipu: Já neumírám, já takhle žiju!

4. Inspirujete se cibulí

Vrstvení je parádním trikem pro silnější bříško. Stejně jako cibule má několik vrstev, můžete i vy do několika vrstev obléci svého partnera. Dodržujte však, základní pravidlo Vrstvím do podobných odstínů! Vyberte tedy pohodlnou polokošili, třeba v modré barvě, a doplňte ji cardiganem v podobném odstínu.

5. Nečekejte na velkou vodu

Správná délka oblečení je zkrátka klíčová. Váš partner parádu rozhodně nenadělá, pokud si vyrazí do města v Havlovkách a tričku, ve kterém bude venčit pupek. Tričko by mělo svou délkou přesahovat přes pas kalhot a mělo by být spíše volnější, ale ve správné velikosti.

6. Elegantní břicho do elegantní společnosti

Pokud se chystáte do divadla nebo situace vyžaduje společenský oděv, dejte si pozor, aby košile nebyla v kalhotách příliš těsně zakasaná. Zbytečně tak upozorníte na vypoulený pupek. Košili do kalhot zakasejte spíše volně až ležérně, nebo ji do kalhot vůbec nedávejte a nedopínejte poslední knoflík. Docílíte tak rošťáckého sex-appealu. Zajímavý výběr košil najdete na bolf.cz/kosile.

Klepněte pro větší obrázek

7. Nepřitahujte pozornost tam, kam nechcete

Nedokáže si vaše polovička představit život bez ledvinky? Tak jej tuto kabelku raději odnaučte nosit. Do kapes se nejdůležitější věci rozhodně vejdou. Pozornost nepřitahují ani elegantní kožené pásky. Ale zase pozor: s kovbojsky kovanou sponou bude jeho pupek jako na výstavě. Dalším nešvarem je příliš krátký rukáv nebo triko bez rukávů. Tento typ oblečení zbytečně přitahuje oči na problematickou partii. Zvolte spíše dlouhý rukáv, který je možné nedbale vyhrnout, a na zápěstí nasaďte hodinky, které upoutají pozornost.

Vhodné kousky pánského oblečení nejen k maskování hledejte na bolf.cz/panske-obleceni

 

Horoskopy

Spory v rodině se snažíte urovnat, ale není to tak snadné, jak se zdá. Ani vy nejste docela bez viny. Nechcete se pouštět do hádek, které nikam nevedou. Soustředíte se na odpočinek. Do…

Nejčtenější články

Doporučujeme