7 tipů pro šťastnější život: Dělejte to, co chcete, a buďte sama sebou

22. 8. 2017
7 tipů pro šťastnější život: Dělejte to, co chcete, a buďte sama sebou
Bojíte se, že z vás bude sobec, když budete dělat věci, které chcete? Omyl, pokud odsunete své potřeby, bude z vás akorát tak frustrovaná, věčně naštvaná žena, která svůj život vidí jako oběť pro druhé. Základem je najít rovnováhu mezi svými potřebami a potřebami vašeho okolí. Jen tak můžete být šťastná.

1. Poznejte, co vás brzdí ve štěstí

Také v životě děláte věci, kvůli kterým zapomínáte na své základní potřeby a vlastní štěstí? Dost často jsou to činnosti, situace nebo vztahy, u kterých si ani neuvědomujete, že je dělat nechcete, přesto kvůli nim odsouváte vlastní touhy a přání. Pokud často zapomínáte na sebe sama, asi ve svém životě dobře znáte výkyvy nálad, problémy se spaním, hyperaktivitu a stále se opakující konflikty s partnerem. Co to tedy je, co dělat nechcete, ale děláte? Protože tyto věci rozumem jen tak neodhalíte, zaměřte se na to, co vám říká váš žaludek, tedy vaše emoce. Vždy když si vybavíte další bod denního programu, jak se při tom cítíte? Stáhne se vám žaludek, jste nervózní, nebo se naopak těšíte? Tak postupně poznáte, co je pro vás dobré a co vám naopak škodí.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Polovina pracovního týdne vám přinese nevídaný úspěch. Nejdřív si myslíte, že vám budou kolegové závidět, ale je to právě naopak. Spolupráce je s nimi bezproblémová a nadřízený si všechno…