70 vánočních svetrů se soby i tučňáky: Kde a za kolik pořídit ty nejhezčí?

3. 12. 2019
Pokud jste milovnice Vánoc a tu správnou sváteční náladu máte už od začátku prosince, pak by ve vašem šatníku vánoční svetr neměl chybět. Kdysi byly tyto kýčovité svršky v nepřízni, v posledních letech jsou ale módním hitem, bez kterého se ani Vánoce 2019 neobejdou. Vybrali jsme pro vás sedmdesát nejlepších kousků!

Sob, jelen, sněhulák i vločky

Těm nejbláznivějším kouskům samozřejmě vévodí klasické vánoční motivy, jako jsou vánoční stromky, sobi, vločky, sněhuláci, perníčky, Santa Claus i vánoční ozdoby. Jsou zdobené flitry, třásněmi, sněhovými kuličkami i rolničkami a hrají všemi barvami, kde převládá červená, bílá a zelená, ale také šedá či tmavě modrá.

Hledáte vánoční svetr pro muže? Tady ho najdete:

Přijdou-li vám podobné svetry infantilní, ale přesto byste ráda zachovala ducha Vánoc, můžete zvolit umírněnější variantu. Řada svetrů je zdobená jen decentními prvky evokujícími zimu, a dají se tak nosit i mimo vánoční období. Skvěle vypadají třeba k džínám! Jaký si vyberete?

Inspiraci najdete v naší galerii v úvodu článku!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Zakažte si rozčilování a stresování, protože se dokážete vytočit doběla, a pak vznikají problémy. Milí Kozorozi, nejste v dobré pozici. Začněte poslouchat šéfa a plňte jeho příkazy do…