8 důvodů, proč letos dokážete zhubnout do plavek

25. 4. 2021
8 důvodů, proč letos dokážete zhubnout do plavek
Hubnutí je především o motivaci a pak také o vytrvalosti. Co to letos zkusit? Tady je osm důvodů, proč to dokážete a do plavek zhubnete.

Pohyb a správný jídelníček, ne dieta

Víte, že za dva měsíce můžete zdravě zhubnout až 10 kilo? Tedy pokud ta kila navíc máte. Podle trenérky fitness centra Contours Markéty Brožové je zdravé hubnutí zkouškou trpělivosti. Vše závisí na disciplíně, správně složeném jídelníčku a intenzivním pohybu.

„Nejhorším nepřítelem bývá stres, že se věci hýbou pomaleji, než jste doufala. To vás nesmí rozhodit. U lidí, kteří už si prošli několika dietními pokusy a mají zpomalený metabolismus, může trvat déle, než se spalování nastartuje. Myslete na to, že čím pomaleji budete hubnout, tím větší máte naději, že vám získaná linie vydrží déle, ne jen na jednu dovolenou,“ říká trenérka.

Pokud už dva měsíce do dovolené nemáte, samozřejmě deset kilo neshodíte, ale pořád, i když zhubnete jen kilo nebo dvě, stoupne vám sebevědomí, které z vás bude zářit. A přitažlivost je minimálně z padesáti procent o sebedůvěře, dobré náladě a úsměvu.

Jak si doma zacvičit? Mrkněte na video, jak mít štíhlá stehna:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Milí Býci, první červencový den v zaměstnání bude pohodový a získáte si respekt šéfa. Hvězdy vás však varují, protože se můžete setkat již od příštího týdne s překážkami, které budete…