8 mužů prozradilo své sexuální fantazie! A dostávají od nás extra body za kreativitu!

20. 1. 2015
8 mužů prozradilo své sexuální fantazie! A dostávají od nás extra body za kreativitu!
Sexuální fantazie má každý z nás. Někdy nás možná trochu překvapí svou intenzitou, nebo tím, co se v nich odehrává, protože jsou to často možná i představy, které v běžném životě nikterak netoužíte realizovat, ale ve vašich fantaziích vás dokáží vzrušit... Zeptali jsme se na právě takové sny několika mužů...

"Moje fantazie začíná večeří s mou dobrou kamarádkou, se kterou se už dobrou chvíli známe, ale naše přátelství nikdy nepřerostlo v něco víc. Jsme na večeři v dobré restauraci, kde čirou náhodou narazíme na její šéfovou. Je vysoká, je jí kolem 40ti a má postavu, která by rozhodně stála za hřích. Po pár společných drincích se všichni odebereme ke mně do bytu. Moje kamarádka me začne líbat, zatímco její sexy šéfová si odskočila do kuchyně pro něco k pití.

Cítíme se trochu nejistí, když se vrací se sklenkami na víno a přistihne nás na pohovce, ale jen se usměje a začne si pomalu rozepínat šaty. Poté se odebere do ložnice, kam ji s kamarádkou následujeme a všichni tři se usadíme na posteli a začneme se vzájemně líbat a hladit. Šéfka mě pak pobídne, abych měl sex s mou kamarádkou a pozoruje nás přitom. Pak se přidá i ona a skvěle si to s mou kamarádkou užívají a po nějaké době se přidávám opět i já. Je pozdě v noci a šéfka si volá taxíka, zatímco má kamarádka zůstává. Usínáme spolu a po probuzení prožíváme nejlepší ranní sex, jaký si jen můžete představit..."

- Petr

“Mé představy nejsou o nějakých konkrétních vystupňovaných situacích, nebo příbězích. Spíš je v nich vždycky nějaký moment naprostého překvapení a něčeho opravdu nečekaného. Rád si přitom představuji sexy učitelku, nebo hospodyni. Po sexu bychom si spolu dali na závěr něco dobrého k jídlu a pak... Konec fantazie!"

— Karel

"Vzrušuje mě představa divokého sexu na horách, například po výstupu na horu, nebo po lyžování. Vždycky mi připadalo jako sexy představa zdolat horu, postavit na jejím vrcholu stan, přečkat tam společně noc a pak si užít vášnivý sex! Nebylo by to úplně sexy, oba bychom byli špinaví, unavení, zpocení a zároveň by tam byla šílená zima, ale právě proto by bylo vzrušující sdílet své teplo, a být tak vzrušení, že nebudeme nic kolem vnímat."

— Nathan

"I když to zní možná divně, rád si sám sebe představuji jako ženu, mající sex s mou manželkou. Asi mě na tom nejvíce vzrušuje ta možnost, představit si dvě milující se ženská těla. Nejspíš mám podvědomě pocit, že takové milování je v něčem lepší, něžnější a více vzrušující. Kdybych si představoval někoho jiného, než svou ženu, vnímal bych to, jako když ji podvádím. Takže jsem to pořád já a ona, jen s tím rozdílem, že i já jsem v ženském těle... Co by mi na tohle asi řekl Freud? Radši nevědět!"

- Kamil

"Na vejšce jsem měl profesorku, která mě opravdu vzrušovala. Bylo jí kolem padesátky a byla hodně přísná. Dokonce i se spolužáky jsme se shodli na tom, jak moc je i ve svém věku sexy díky svému chování. Shodou okolností to byla lesba a tak občas i teď ve svých představách myslím na ni a její přítelkyni, jak si spolu užíváme..."

- Vítek

"Nikdy jsem v sexu nezkoušel žádné hraní rolí, ale často se vzruším při představě dominantní ženy, která mě ovládá. I při sexu v reálu si nejvíce užívám, když je žena nahoře. Baví mě, když si sobecky užívá a na mně nebere až tolik ohledy. Také rád poskytuji ženám orální sex a neohlížím se při sexu obecně vůbec na sebe. Když jsem to mé bývalé přítelkyni dělal pusou, dokonce si na sebe rukou přitlačila mou hlavu ještě víc a položila chodidla na má záda a tlačila mě na ní a očividně si to opravdu užívala! Byla to ta nejvíc sexy věc, co jsem zažil!

- Ondra

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

S příchodem podzimu jste rozladěné a nemůžete se na nic soustředit. Stále jste pod vlivem nedávného úplňku, ale nebojte se. Jeho síla bude ubývat a vy se vydáte svou vlastní cestou. Do té…