8 pohádkově bohatých celebrit. Čím se kdysi živili? Budete se hodně divit!

12. 11. 2014
Než vyděláte svůj první milion, chvíli to trvá! A to i hvězdám, u kterých máte pocit, že se živí hraním odjakživa a nikdy nemuseli žít v chudobě. Skutečnost bývá ale často jiná. Dnes celosvětově slavné a pohádkově bohaté celebrity si kdysi vydělávaly, jak jen mohly!

Madonna: Prodavačka v Dunkin' Donuts

Madonnu bral její učitel baletu, Christopher Flynn často do gay klubů, kde spolu protancovali dlouhé noci. Madonna se díky tomu rozhodla, že dobude svět tancem! Proto se v roce 1978 vydala do New Yorku, kde se zpočátku živila, jak se dalo – pracovala jako mizerně placená servírka, nebo také prodávala v "koblihárně" Dunkin' Donuts! Odtud ji ale hned první den vyhodili, protože polila zákazníka džusem! Za kolik by se asi dnes vydražilo tohle polité triko na eBay? :-)

Brad Pitt: Maskot restaurace v převleku za kuře

Snad nejznámější a nejkomičtějším příběhem jsou začátky Brada Pitta, který se kdysi živil jako maskot mexické restaurace El Pollo Loco. Tam ho každé ráno navlékli do žlutého kostýmu kuřete a budoucí idol žen pak celý den v ponižujícím přestrojení rozdával ve 40 stupňových letních vedrech letáky s pozvánkami do restaurace.

Oprah Winfrey: Pomocnice v pekárně

Moderátorka, herečka, producentka, podnikatelka. První miliardářka v USA s černou barvou pleti. Příklad toho, že pokud život začíná na nule, dá se i tak vyšplhat vysoko! Oprah se narodila nezletilým rodičům, v dětství byla několikrát znásilněna a ve 14 letech porodila dítě, které brzy poté zemřelo. Prošla si drogovým obdobím a závislostí na jídle. Věřila ale sama v sebe a vypracovala se na výsluní! Její první zaměstnání bylo v malé pekárně u nich v ulici, kde pomáhala uklízet. Svou "slavnou" kariéru pak začala v devatenácti letech jako rozhlasová novinářka, a jako reportérka v nashvillské televizní stanici.

Mariah Carey: Uklízečka a šatnářka v salónu krásy

V roce 1987 dokončila střední školu Harborfields v New Yorku. Poté se přestěhovala na Manhattan, kde přes den pracovala jako servírka, krátce poté jako šatnářka a zametačka vlasů v salónu krásy. "Byl to můj nejhorší job, připadala jsem si jako nula a návštěvnice se mnou také tak jednali. Jednoho dne jsem to už nezvládla, řekla jsem šéfové, že si musím jít zavolat do budky na rohu a už jsem se do toho domu hrůzy nikdy nevrátila!"

Jim Carrey: Uklízeč a pracovník v továrně

Jim začal svou kariéru již v patnácti letech komickým vystupováním po klubech po celé Kanadě. Ve svých šestnácti letech musel pak opustit školu a začít pracovat v továrně, aby pomohl trochu vylepšit neúnosnou finanční situaci jeho rodičů, která začala vyhozením jeho otce z práce a posléze i z podnikového bytu. Po roce Jim továrnu opustil a začal se opět živit vystupováním v Kanadě, odkud pak vedla jeho přímá cesta do Hollywoodu… A dál už to znáte!

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

J.K. Rowling: Sekretářka, učitelka, asistentka...

Dnes světově známá spisovatelka studovala od svých osmnácti let na univerzitě v Exeteru francouzštinu a filologii a během studia strávila rok v Paříži jako asistentka učitele. Koncem devadesátých let krátce pracovala jako úřednice pro Amnesty Internacional, později také jako sekretářka v Manchesteru. O poledních pauzách pak psala v kavárnách a počítač používala k přepisování svých příběhů. Při jedné večerní cestě vlakem domů jí v mysli náhle vytanula podoba Harryho Pottera...

Hugh Jackman: Profesionální klaun

Hollywoodský sexy herec měl opravdu zajímavé první zaměstnání! "Pracoval jsem jako profi klaun jménem Coco, snažil jsem se bavit znuděné šestileté děti a vydělával 50 dolarů za několikahodinové šílené dětské oslavy!"

Jennifer Aniston: Poslíček na kole

Než se stala nezapomenutelnou Rachel ze seriálu Přátelé, živila se, čím se dalo, jen aby mohla zaplatit složenky. Od číšnice až po messengera doručujícího obálky a balíčky na kole! "Bylo mi 19 a jednoho dne jsem na tom kole vjela přímo do dveří a pěkně jsem si namlátila. Jsem totiž hrozná nešika!" Alespoň, že na plátně a TV obrazovce to Jennifer na rozdíl od kola jde na jedničku!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

S blížícím se koncem týdne jste spokojenější a nebojíte se mluvit s partnerem o problémech. Pokud vás něco trápí, tak se mu svěřte, protože tím své trápení uzavřete. Případné podezírání z…