8 pohádkově bohatých celebrit. Čím se kdysi živili? Budete se hodně divit!

12. 11. 2014
Než vyděláte svůj první milion, chvíli to trvá! A to i hvězdám, u kterých máte pocit, že se živí hraním odjakživa a nikdy nemuseli žít v chudobě. Skutečnost bývá ale často jiná. Dnes celosvětově slavné a pohádkově bohaté celebrity si kdysi vydělávaly, jak jen mohly!

Madonna: Prodavačka v Dunkin' Donuts

Madonnu bral její učitel baletu, Christopher Flynn často do gay klubů, kde spolu protancovali dlouhé noci. Madonna se díky tomu rozhodla, že dobude svět tancem! Proto se v roce 1978 vydala do New Yorku, kde se zpočátku živila, jak se dalo – pracovala jako mizerně placená servírka, nebo také prodávala v "koblihárně" Dunkin' Donuts! Odtud ji ale hned první den vyhodili, protože polila zákazníka džusem! Za kolik by se asi dnes vydražilo tohle polité triko na eBay? :-)

Brad Pitt: Maskot restaurace v převleku za kuře

Snad nejznámější a nejkomičtějším příběhem jsou začátky Brada Pitta, který se kdysi živil jako maskot mexické restaurace El Pollo Loco. Tam ho každé ráno navlékli do žlutého kostýmu kuřete a budoucí idol žen pak celý den v ponižujícím přestrojení rozdával ve 40 stupňových letních vedrech letáky s pozvánkami do restaurace.

Oprah Winfrey: Pomocnice v pekárně

Moderátorka, herečka, producentka, podnikatelka. První miliardářka v USA s černou barvou pleti. Příklad toho, že pokud život začíná na nule, dá se i tak vyšplhat vysoko! Oprah se narodila nezletilým rodičům, v dětství byla několikrát znásilněna a ve 14 letech porodila dítě, které brzy poté zemřelo. Prošla si drogovým obdobím a závislostí na jídle. Věřila ale sama v sebe a vypracovala se na výsluní! Její první zaměstnání bylo v malé pekárně u nich v ulici, kde pomáhala uklízet. Svou "slavnou" kariéru pak začala v devatenácti letech jako rozhlasová novinářka, a jako reportérka v nashvillské televizní stanici.

Mariah Carey: Uklízečka a šatnářka v salónu krásy

V roce 1987 dokončila střední školu Harborfields v New Yorku. Poté se přestěhovala na Manhattan, kde přes den pracovala jako servírka, krátce poté jako šatnářka a zametačka vlasů v salónu krásy. "Byl to můj nejhorší job, připadala jsem si jako nula a návštěvnice se mnou také tak jednali. Jednoho dne jsem to už nezvládla, řekla jsem šéfové, že si musím jít zavolat do budky na rohu a už jsem se do toho domu hrůzy nikdy nevrátila!"

Jim Carrey: Uklízeč a pracovník v továrně

Jim začal svou kariéru již v patnácti letech komickým vystupováním po klubech po celé Kanadě. Ve svých šestnácti letech musel pak opustit školu a začít pracovat v továrně, aby pomohl trochu vylepšit neúnosnou finanční situaci jeho rodičů, která začala vyhozením jeho otce z práce a posléze i z podnikového bytu. Po roce Jim továrnu opustil a začal se opět živit vystupováním v Kanadě, odkud pak vedla jeho přímá cesta do Hollywoodu… A dál už to znáte!

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

J.K. Rowling: Sekretářka, učitelka, asistentka...

Dnes světově známá spisovatelka studovala od svých osmnácti let na univerzitě v Exeteru francouzštinu a filologii a během studia strávila rok v Paříži jako asistentka učitele. Koncem devadesátých let krátce pracovala jako úřednice pro Amnesty Internacional, později také jako sekretářka v Manchesteru. O poledních pauzách pak psala v kavárnách a počítač používala k přepisování svých příběhů. Při jedné večerní cestě vlakem domů jí v mysli náhle vytanula podoba Harryho Pottera...

Hugh Jackman: Profesionální klaun

Hollywoodský sexy herec měl opravdu zajímavé první zaměstnání! "Pracoval jsem jako profi klaun jménem Coco, snažil jsem se bavit znuděné šestileté děti a vydělával 50 dolarů za několikahodinové šílené dětské oslavy!"

Jennifer Aniston: Poslíček na kole

Než se stala nezapomenutelnou Rachel ze seriálu Přátelé, živila se, čím se dalo, jen aby mohla zaplatit složenky. Od číšnice až po messengera doručujícího obálky a balíčky na kole! "Bylo mi 19 a jednoho dne jsem na tom kole vjela přímo do dveří a pěkně jsem si namlátila. Jsem totiž hrozná nešika!" Alespoň, že na plátně a TV obrazovce to Jennifer na rozdíl od kola jde na jedničku!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Ve vaší blízkosti se objeví pár zajímavých osob opačného pohlaví. Budou to zrozenci ve znamení Vah, jejichž jiskra neunikne vaší pozornosti. Určitě se spolu nudit nebudete. Jste-li zadaní,…

Nejčtenější články