8 triků, které jsme se o kráse naučily od vévodkyně Kate

8 triků, které jsme se o kráse naučily od vévodkyně Kate

Vévodkyně Kate, stejně jako kdysi princezna Diana, pomalu zastiňuje svého manžela a dostává se do popředí královské rodiny. Své obdivovatelky si podmanila nejen perfektním módním vkusem, ale i přirozenou krásou. Jak na to, abyste vypadala stejně krásně jako budoucí britská královna?

Přirozenost

Jedním ze zásadních faktů, proč si Kate získává víc a víc přízeň veřejnosti, je její přirozenost. Není to žádná vyumělkovaná Barbie, která před odchodem z domu potřebuje kilo make-upu, její líčení je vždy decentní a vkusné. Působí proto něžně a lidsky, ne jako postava z plakátu. Volte spíš lehčí make-up, který nezmatňuje, ale rozjasňuje. Ideální jsou také BB a CC krémy, které pleť jen sjednotí, ale zanechají "šťavnatý" look.

Pokračování 2 / 7

Pleť

Velkou péči věnuje Kate své pleti, na které nenajdete chybičku. Samozřejmě za dokonalou pokožku vděčí z velké části genům, bez dobrého ošetření se ale neobejde. Základem je samozřejmě odlíčení a ošetření pleti ráno i večer. Kate si překvapivě nepotrpí jen na drahou kosmetiku. Jejím oblíbeným denním krémem je Nivea Pure&Natural pro normální až smíšenou pleť, který si v drogerii můžete za pár korun koupit i vy.

Pokračování 3 / 7

Kouřové líčení

Kate nikdy neuvidíte s přehnaně výrazným make-upem a situace, kdy měla sytě rudou rtěnku, by se daly spočítat na prstech jedné ruky. Líčení ji však baví, a proto se nesvěřuje vždy jen do rukou odborníků, ale ráda se maluje také sama. Oblíbila si kouřové líčení očí, které nosí i přes den, ovšem ve velmi umírněném provedení. Pokud se jí chcete inspirovat, sáhněte po hnědých očních stínech. Ty tmavě šedé a černé se hodí opravdu jen na večerní líčení.

Pokračování 4 / 7

Obočí

Obočí dělá hodně a Kate jakožto tmavovláska má výhodu, že ho má výrazné a husté. Zcela přirozeně ho tak udržuje podle posledních trendů, kdy se obočí nosí jen upravené do vašeho přirozeného tvaru. Nevytrhávejte si ho příliš, abyste místo obočí neměla jen dvě úzké linky, a také ho příliš netvarujte do špičky. Inspirujte se Kate a uvědomte si, že nejvíce vám sluší takové obočí, s jakým jste se narodila. To pak jen lehce upravte a podle potřeby dobarvěte pomocí tužky nebo pudru na obočí.

Pokračování 5 / 7

Nehty

Krásně upravené ruce jsou devízou budoucí britské královny. Jelikož právě na ruce se při oficiálních setkáních upírají zraky všech, dbá vévodkyně Kate na perfektní manikúru. Málokdy používá lak výrazné barvy, k jejímu vzezření a postavení se hodí spíš tělové odstíny, kterých má celou škálu.

Pokračování 6 / 7

Vlasy

Hustou hřívu, kterou se Kate pyšní, by jí řada žen mohla závidět. Také je znát, že si na ní zakládá i vévodkyně a na svých vlasech rozhodně nešetří. Navíc má vždy precizně upravený účes, který často ozdobí zajímavou sponou či extravagantním kloboučkem.

Pokračování 7 / 7

Úsměv

„Úsměv nestojí nic, ale udělá mnoho,“ říká se. Vévodkyně Kate tohle moudro evidentně velmi dobře zná, a proto se vždy usmívá na všechny strany. Šíří tak kolem sebe pozitivní energii a pohodu. Navíc se může chlubit krásným bílým chrupem, který v jejím obličeji doslova svítí.

Doporučujeme

Články odjinud