8 typů pohádkových princezen, které stále milujeme

22. 12. 2017
Během vánočních svátků se to v televizi jen hemží pohádkami. Určitě si najdete chvilku, kdy se pohodlně usadíte před obrazovkou a podíváte se na tu svoji nejmilejší. Která ze známých princezen vám připadá nejkrásnější?

Princezna skandalistka

Pyšná princezna: Alena Vránová

Role Krasomily ve filmu Pyšná princezna patří bezesporu k nejslavnějším, které herečka Alena Vránová ztvárnila. Tehdy ještě černobílá pohádka se natáčela v roce 1952 a od té doby se Vránová objevila v řadě dalších filmů, seriálů a televizních i divadelních inscenací.

Dlouhou dobu se však protloukala jen velmi těžce, a to kvůli skandálu, jež se odehrál právě při natáčení Pyšné princezny. Vránová byla tehdy vdaná za Pavla Kohouta, na „place“ se ale zamilovala to Vladimíra Ráže, kterého si později také vzala. V té době na ni kvůli tomu řada filmařů koukala skrz prsty. V posledních letech se objevila například v seriálu Ulice nebo Obchoďák.

Prohlédněte si princezny v galerii:

Klepněte pro větší obrázek
Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Dlouhé debaty s ostatními lidmi pro vás budou tak inspirativní, že zapomenete na věci, které jste měli udělat. Máte štěstí, že rodina pochopí, že se všechno netočí jen kolem ní. Svým…

Nejčtenější články