8 typů pohádkových princezen, které stále milujeme

13. 12. 2019
Během vánočních svátků se to v televizi jen hemží pohádkami. Určitě si najdete chvilku, kdy se pohodlně usadíte před obrazovkou a podíváte se na tu svoji nejmilejší. Která ze známých princezen vám připadá nejkrásnější?

Princezna skandalistka

Pyšná princezna: Alena Vránová

Role Krasomily ve filmu Pyšná princezna patří bezesporu k nejslavnějším, které herečka Alena Vránová ztvárnila. Tehdy ještě černobílá pohádka se natáčela v roce 1952 a od té doby se Vránová objevila v řadě dalších filmů, seriálů a televizních i divadelních inscenací.

Dlouhou dobu se však protloukala jen velmi těžce, a to kvůli skandálu, jenž se odehrál právě při natáčení Pyšné princezny. Vránová byla tehdy vdaná za Pavla Kohouta, na „place“ se ale zamilovala do Vladimíra Ráže, kterého si později také vzala. V té době na ni kvůli tomu řada filmařů koukala skrz prsty. V posledních letech se objevila například v seriálu Trapný padesátky nebo Specialisté.

Klepněte pro větší obrázek
 
Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Začátek týdne nezačnete zrovna šťastně, ale můžete si za to sami. Dáváte si za cíl až nedosažitelné úkoly. Trošku si povolte opratě, protože jste na sebe přísnější než kdejaký šéf. Dívejte…

Nejčtenější články

Doporučujeme