9 ezoterických dárků, díky kterým zharmonizujete svoji duši i tělo

1. 12. 2017
9 ezoterických dárků, díky kterým zharmonizujete svoji duši i tělo
Nechcete kupovat běžné dárky, stejně vás štve, že většina standardní kosmetiky obsahuje spoustu chemie, další věci jsou nenápadité, po nějaké době člověku už nic neřeknou. Chtěla byste věnovat pod stromeček něco osobnějšího? Pak vám přinášíme inspiraci na dárky pro Vánoce 2017, které udělají dobře duši i tělu.

I když nechcete před Vánocemi šílet a kupovat hromady dárků, samozřejmě chcete pro každého pořídit nějakou maličkost, která by ho pohladila a potěšila. Co zkusit vybrat něco, co duši nejen pohladí, ale rovnou jí dodá pořádnou dávku energie. Zejména teď v chmurné zimě dochází člověku nejen energie fyzická, ale i psychická, ba přímo existenciální. Někdy je potřeba změnit směr své životní cesty, zapracovat na sobě, uvést se do souladu sama se sebou. Meditace je běh na dlouhou trať, stejně tak psychoterapie, někdy však stačí jen dodat energii v přírodním preparátu a změny dosáhnete sama vlastními silami. Projděte si naše tipy na dárky, určitě objevíte spoustu fajn věcí:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Blíženci, od tohoto týdne počítejte s úbytkem energie. Na neobvyklý přísun vitality jste byli zvyklí, a proto vám to může způsobit problémy a změnit plány. Vše se vylepší dostatečným…

Nejčtenější články

Doporučujeme