9 jednoduchých věcí, které když uděláte už teď, budete mít Vánoce bez stresu

19. 11. 2019
9 jednoduchých věcí, které když uděláte už teď, budete mít Vánoce bez stresu
Co všechno potřebujete připravit, promyslet, aby Vánoce byly v klidu. Tady najdete seznam úkolů, které je třeba zařídit, plus rady, jak je zvládnout, aby vás nic nezaskočilo. Když už teď pomalu vše promyslíte, uvidíte, že si vánoční svátky užijete.

Máme megaplány, těžko odhadujeme množství času, které budeme potřebovat. A pak se semele pár nečekaných věcí a rázem je z adventu peklo. Tomu je možné se vyhnout, když už teď si vše naplánujete dopředu a stanovíte si skutečně reálné cíle. Jedna známá si třeba sepsala vše, co musí udělat, a začala plánovat od Štědrého dne zpět:  Balení dárků – pět hodin. Tedy dva večery vyhradila pro balení dárků. A takto si od Vánoc dozadu vyškrtávala večery i víkendy (samozřejmě si nechávala prostor i na jiné aktivity). Až se dostala někam do půlky října, kdy začala připravovat první věci. A Vánoce měla vždy v klidu. Ne nadarmo ona známá vyučovala logistiku. Pomocí následujících tipů proti stresu i vy už teď můžete začít s přípravami na svátky a pak vás v prosinci nic nezaskočí.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Zakažte si rozčilování a stresování, protože se dokážete vytočit doběla, a pak vznikají problémy. Milí Kozorozi, nejste v dobré pozici. Začněte poslouchat šéfa a plňte jeho příkazy do…