9 žen se nám svěřilo se svým poprvé! Jaký byl jejich první sexuální zážitek?

12. 6. 2019
Na rozdíl od toho, co je vidět v televizních seriálech a filmech, první sex nebývá super romantický, skvělý nebo sexy. Samozřejmě může být… teoreticky. Ale skutečnost je většinou jiná. Proto jsme se zeptali žen v našem okolí, jaké bylo právě to jejich velké poprvé. Tady jsou jejich zkušenosti. Plus v úvodu článku v galerii najdete tipy na romantická místa.

Martina: Nebylo to tak hrozné

Moje poprvé nebylo tak hrozné. Bylo to s mým přítelem, se kterým jsem tehdy rok chodila a rozhodli jsme se to udělat v den našeho výročí. Během večeře jsem byla neskutečně nervózní a nepozřela jsem ani sousto, protože jsem myslela jen na to, že se to večer stane. Věděla jsem, že pro něj to poprvé nebude, protože přede mnou už měl přítelkyni, ale hodně jsem ocenila, že na mně dokázal čekat celý rok, než budu připravená. Hned jak jsme začali, zazmatkovala jsem a poprosila ho, ať okamžitě přestane! Týden poté jsme si naše poprvé zopakovali a tentokrát už to vyšlo skvěle a užila jsem si to.

Karolína: Nebyla jsem připravená

Byla jsem na to moc mladá a absolutně nepřipravená. Ani jsem si popravdě nebyla jistá, jestli ten kluk je na to ten pravý, ale cítila jsem se do sexu dost natlačená. Stalo se to pak hodně rychle a bolelo to. Když jsem od něj přišla domů, dala jsem si bublinkovou koupel a pak jsem v posteli brečela tak dlouho, až jsem usnula. Následující měsíc jsem prožila ve strachu, že jsem těhotná, i když jsme použili ochranu. Pak mi navíc trvalo celkem dlouho, než jsem se odhodlala k sexu s dalším partnerem.

Katka: Postel byla od krve

Bylo mi sedmnáct a bylo to s klukem, se kterým jsem tehdy chodila. Taky neměl žádné zkušenosti, takže si ze začátku dokonce chtěl pro jistotu nandat dva kondomy na sebe, což jsem mu naštěstí vymluvila. Po našem poprvé byla postel od krve, takže jsme spolu pak „romanticky“ prali v ruce ve studené vodě prostěradlo a povlečení.

Lucka: Neznala jsem jeho příjmení

Moje poprvé bylo s klukem jménem Jakub. Ani jsem neznala jeho příjmení. Udělala jsem to jen proto, že i ostatní kamarádky už to měly za sebou. Pak jsem toho rozhodnutí hodně litovala. Poprvé je jen jednou v životě a člověk by měl počkat na toho pravého.

Jana: Dělali jsme to na houpací sedačce

Bylo to s láskou mého života a odehrálo se to strašně rychle a nečekaně na terase na houpací sedačce! Bylo to ve spěchu a nakonec plakal on, protože to chtěl nechat až na naši svatební noc! To nám bohužel nevyšlo, ale doteď jsme spolu a i po čtrnácti letech manželství nám to klape.

Martina: Netrvalo to ani minutu

Moje poprvé je prostě k politování. Bylo mi dvacet a rozhodla jsem se, že to prožiji jen s tím pravým. Ten ale pořád nepřicházel a mně připadalo, že na to snad už nikdy nedojde. Bylo mi trapně, protože mezi mými kamarádkami už jsem byla jediná panna, a tak jsem začala randit s klukem z práce, který po mně jel už delší dobu, ale nikdy mě moc nezajímal. Po jedné večeři a noci v letním kině mě autem zavezl na vyhlídku nad městem. Nečekala jsem, že se to stane, ale proběhlo to a bylo to velice rychlé, celé to netrvalo ani minutu! Nejhorší bylo, že on ani nevěděl, že to bylo moje poprvé. Připadala jsem si pak znechuceně a okamžitě se s ním rozešla. Když nad tím přemýšlím zpětně, nemůžu uvěřit, jak moc jsem spěchala. Naštěstí jsem rok poté potkala svého současného přítele, se kterým jsem šťastná a sex si užíváme konečně naplno a s láskou… Tak, jak to má být.

Milena: Chtěla jsem mu zlepšit náladu

Přišla jsem o panenství v osmnácti s klukem, se kterým jsem tehdy šest měsíců chodila. Přišel o práci a já jsem měla pocit, že mu tím zlepším náladu, i když jsme se předtím bavili o tom, že bych s tím ráda počkala až do svatby. Bylo to hezké a užila jsem si to, ale náš vztah dlouho nevydržel.

Ivana: Po sexu brečel

Bylo to s mým prvním klukem v den mých patnáctých narozenin. Trvalo to celých deset sekund – nedělám si srandu. On se mi potom omluvil a patnáct minut brečel. Bylo to hrozné a ani si popravdě nejsem jistá, jestli to byl vůbec on, kdo mě připravil o panenskou blánu. Možná to byl až ten následující...

Kristýna: Dnes už se tomu směju

Bylo mi devatenáct a potkala jsem toho kluka na prvním seznamovacím večírku lidí z vejšky. Mazlili jsme se a vyměnili si nakonec telefonní čísla. Na další pátek jsme si domluvili dvojité rande – já s ním a moje kámoška s jeho kamarádem. Pak jsme s kamarádkou zjistily, že mému „klukovi“ není devatenáct, ale čtyřiadvacet. Když jsme přijeli k němu domů, kde bydlel s rodiči, jeho pokoj byl vytapetován plakáty s pivem a Simpsonovými a všude kolem se válely flašky a plechovky od piva. Zoufale jsem chtěla přijít o panenství, takže to nakonec proběhlo v ložnici jeho rodičů, zatímco má kamarádka klepala na dveře, jestli už můžeme odjet. Bylo to celé dost trapné a rychlé, ale dneska se tomu už jenom směju.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milé Rybičky, prožíváte nádherné dny v objetí rodiny či přátel. I když není covidová doba jako stvořená pro společně strávené chvíle, vždy to nějak uděláte. Samotu máte také rádi a k…

Nejčtenější články

Doporučujeme