A už jen krásné vlasy�

25. 7. 2001
A už jen krásné vlasy�
Máte jemné vlasy, které působí zplihle, bez objemu a bez lesku? Stále hledáte nějaký přípravek, který skutečně zabere?

A už jen krásné vlasy�

Máte jemné vlasy, které působí zplihle, bez objemu a bez lesku? Stále hledáte nějaký přípravek, který skutečně zabere? Nehledejte dál jeden přípravek, ale vyzkoušejte regenerační řadu GLISS KUR Pro větší objem a sílu jemných vlasů od Schwarzkopf!!!

Jemné vlasy mají slabý průměr vlasu a nemají tedy sílu udržet objem, který pracně vytvoříte. Právě proto rozšiřuje Schwarzkopf svoje řady péče o vlasy o GLISS KUR Pro větší objem a sílu jemných vlasů.

 

 

Regenerační řada pro jemné vlasy obsahuje tři základní výrobky:

Nový GLISS KUR regenerační Volume-šampon pro větší objem a sílu jemných vlasů myje oslabené vlasy skutečně šetrně. Již při mytí tak vlasy získávají sílu, pružnost s lesk.

Další efektivní zbraní regenerační řady GLISS KUR Pro větší objem a sílu jemných vlasů je GLISS KUR pěnový Volume-balzám pro větší objem a sílu jemných vlasů dokonale posílí celkovou stavbu vlasů a dodá přirozenou pružnost. S použitím pěnového Volume-balzámu ani rozčesávání nebude žádný problém. Kýžený výsledek, přinese také zcela nová Air-Foam Technologie, která využívá své speciální vzduchové pumpičky.

Třetí a poslední krok k bohatým vlasům je GLISS KUR Volume Power. Kúra určená speciálně pro dosažení maximálního objemu. Je skvělé, že účinkuje již ve vlhkých vlasech jako balzám (nevymývá se) a usnadňuje rozčesávání. Tvarovat a posilovat vlasy pomůže fénování, při kterém se projeví účinky termoaktivní receptury, která obsahuje posilovač vlasů.

U všech výrobků této řady působí Scan Repair Komplex v kombinaci s látkami zesilujícími průměr vlasu.

Tak a nyní můžete vyzkoušet něco nového a něco objemového pro vaše vlasy!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Máte pocit, že nejste schopni dosáhnout na vysněné pracovní mety a je to tak. Nyní jen trpělivě čekejte a vše vykonávejte důsledně. Váš čas ještě nepřišel. Nadřízený je s vašimi výkony…

Nejčtenější články

Doporučujeme