Bizarní a zábavné pořady z 90. let. Které jste milovali?

23. 7. 2020
V devadesátých letech minulého století byla porevoluční česká kultura stále ještě v plenkách a většina lidí trávila hodně času u televizních obrazovek, kde se začaly objevovat více či méně bizarní zábavní pořady a talkshow. Co jste tehdy sledovali vy?

Hry bez hranic

Hry bez hranic patřily v 90. letech mezi jeden z nejzábavnějších pořadů pro celou rodinu. Soutěž byla na tu dobu neobvyklou podívanou, ve které sice družstva soutěžila ve sportovních kláních, ale také v komických převlecích, v nádherných kulisách a s velkolepě pojatou kamerou. Pořad zaujal neobvyklou bezprostředností a prvky hravé zábavnosti. Soutěž se ve světě konala už od roku 1965, Československo se do ní ale zapojilo až po revoluci. Ale právě naší zemi se ve Hrách bez hranic poměrně dařilo a na absolutní vítězství si naše družstva sáhla hned čtyřikrát. Přesto v roce 1995 Česká televize od vysílání ustoupila a poté skončila i celá soutěž. O tom, že by se Hry bez hranic obnovily, se stále čas od času jedná.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Za červencovými povinnostmi zamkněte dveře a absolutně nebilancujte. K pracovním povinnostem se po směně nevracejte a orientujte se na zábavu. V rodinném kruhu vám bude nejlépe, protože…