Adam Levine z Maroon 5: Podívejte se na 20 fotek nejvíc sexy muže planety!

1. 6. 2019
Přitažlivého čtyřicátníka Adama Levina milují tisícovky žen po celém světě. Již ve středu 5. června 2019 si jeho charisma budou moct poprvé vychutnat i české fanynky, protože právě ten den vystoupí se svojí kapelou Maroon 5 v pražské O2 aréně. Jaké zajímavosti jste o tomto svalnatém zpěvákovi možná nevěděla?

Má hvězdu na chodníku slávy

Je to dva roky, co Adam Levine navždy otiskl svoji ruku do Chodníku slávy v Hollywoodu. A není se čemu divit, je frontmanem jedné z nejslavnějších kapel současnosti a navíc dlouhodobým porotcem a mentorem v pěvecké soutěži The Voice, což je obdoba našeho pořadu The Voice Česko Slovensko. S Maroon 5 má Adam Levine od roku 2002 na kontě šest alb a dlouhou řadu ocenění jako Grammy, American Music Awards, People’s Choice Awards a dalších. A co víc, v roce 2013 byl časopisem People zvolen za nejvíc sexy žijícího muže. To už si hvězdu na Chodníku slávy zaslouží!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Druhá polovina týdne bude profesně vyrovnanější a případným úkolům se směle postavíte. Stále děláte drobné chybičky, ale to šéfovi nevadí. Hlavně, že se zapojujete do dění ve firmě, právě…

Nejčtenější články

Doporučujeme