Komentáře k článku zpět na článek

Dasa52 13. 5. 2017 | 00:59

jasně a teď tu o karkulce naprostá kravina. manželství nemůže rozbít sousedka. to si vždy rozbijí ti dva. nevěra je až důsledek, nikdy ne příčina. kromě toho nevěřím, že by si byť ožralý chlap vlezl klidně na sousedku, když je jednou za uherák doma manžel. zejména, když jí může piglovat v době, kdy tam manžel není nevěřím, že chlap po jedné nevěře se sousedkou sbalí kufry u manželky. je to báchorka vycucaná z prstu. a to už nemluvím o tom, že autorka píše o povrchnosti, ale pak napíše, že se opravdu snažila vypadat dobře u táboráku

farah.farah 11. 5. 2017 | 22:12

souhlas s tím co už bylo níže napsáno, zní to hrozně nepravděpodobně. Tol by se mohlo stát fakt snad jedině, kdyby měli už dlouho poměr, který se dík opilosti provalil pak by to přestěhování k ní ještě jakž takž dávalo smysl.

šiška 11. 5. 2017 | 16:14

Vždycky vše nejvíce odnesou chudáci dětičky za dospěláky!!! Mužský jsou prostě nepoučitelný, jak se říká z jiné planety! První přemýšlí poklopcem a až pak mozkem pokud to umí! To je ale neomlouvá.

Mata69 11. 5. 2017 | 10:45
Zebruška 11. 5. 2017 | 10:41

Mata69: přesně toto mě napadlo! Jestli on ten český Tomáš neměl poměr s vnadnou mladou sousedkou už delší dobu, aniž by to manželka věděla. Protože jinak se moc nedá věřit tomu, jak je to popsáno - to se on jako jen mlsně díval přes plot, když byla sousedka v plavkách, pak šli na jednu grilovačku, kde zřejmě oba opilí dospěli k jakémusi úletu a po tomto jednom zážitku se Tomáš hned k sousedce přestěhoval? K ženské, se kterou se jednou v životě ožralej vyspal a jinak ji vlastně ani neznal? Po jednom sexu by házel za hlavu rodinu, vlastní barák...Tomu se nějak nedá věřit. Ještě bych brala, kdyby tam bylo napsáno, že se někam odstěhoval, protože se ženou tento jednorázový úlet nezvládli, ale že by se hned tak hnal do bydlení s vpodstatě cizí osobou (byť hezkou)? No jestli to tak bylo, tak to paní nemusí rozpadu manželství nijak litovat, protože takto by se choval jen naprostý hlupák.

ruzickaa 11. 5. 2017 | 10:29

Bohužel chlapi jsou takový jak je možnost tak nepřemýšlejí mozkem ale spodkem .A s tou zlatokoupkou stejně manžílek šťastný nebude až se ho nabaží tak si zase najde jinou obět ale dobře mu tak přeji mu to.Jen vážně cuhdáci děti.

Mata69 11. 5. 2017 | 09:52

Cože? Jakože po jednom večírku, kde ožralí si spolu cosi začali - jeden okamžitě žádá přeložení do jiné země, rozvádí se, druhý přistižený si hned balí svých pár švestek a odchází vedle k tomu úletu...rozvádí se...Co to proboha je? Buďto to nebyla jediná příhoda a cosi tam bylo už déle než paní tuší nebo přiznává a nebo to je banda tupců a pak souhlasím výjimečně s Rambišou - chudáci děti.

Rambíša 11. 5. 2017 | 09:33

No chudáci děti...A myslím,že ani manžílek nebude šťastný s evidentní zlatokopkou,ale dobře mu tak ! V tomto případě možná se nemělo tak radikálně postupovat,třeba by to byl jen jednorázový úlet,leda že by byl pan manžel dost omezený a nerozeznával zrno od plev.Adéla možná mohla odpustit,ale snad jí chyběla trocha velkorysosti,muži jsou prostě takoví,že využijí příležitosti a až pak přemýšlejí.

Přečtěte si také

Horoskopy

Neváhejte ani minutu a zamakejte na svých povinnostech. Do žil vám ke konci směny vjede do žil energie…

Nejčtenější články

Doporučujeme