ADÉLA (45): Nesnáším oslavy, prchám před nimi a všichni si myslí, že jsem nevděčná

5 komentářů

Linda
2. listopadu • 7:43

Citim to naprosto stejne jako autorka. Sice ze me v detstvi nikdo cvicenou opicku nedelal a oslavy probihaly tak ,ze prijela babicka s dedou a prastejda mi udelal dort. V dospelosti jsem byla shopna usporadat oslavy svych deti podle toho jak si ten ktery rok praly slavit. Ale svoje vlastni slavit odmitam. Odmitam travit voje narozeniny u plotny a vyvarovat pro x pribuznych. Odmitam den predem stravit gruntovanim a nakupama. Po tom cirkuse , ktery byl oslavou manzelovych 50-tin a sjelo se asi 40 pribuznych, nekteri si privezli i stany a prespaly na zahrade, jsem vloni zazdila svoje pulstoleti. Jenom me prekvapila kamaradka, ktera prijela dopoledne a udelala brunch a pozvala jeste jedny moje pratele, takze jsme spolecne v 5 lidech posnidali, dostala jsem lampicku a knizku a odpoledne jsem si hovela na sedacce a cetla - naprosta fantazie. Jenom siroke daleke pribuzenstvo otravovalo pul roku predem kdy bude mejdan, a pak dalsiho pul roku potom jestli nechci slavit dodatecne behem leta

Yarda
13. listopadu • 13:07

@Linda: Paní Halina Pawlowská psala, že když její otec co si na oslavy potrpěl měl něco slavit, tak si dohodla s kamarádkou že u nich v ty dny přespí.
Když manželka měla kulatiny, tak jsem jí daroval hodinový let ve větroni. Prý se jí to líbilo, ale příště už ji do toho nikdo nedostane.

Jariska
2. listopadu • 4:45

Tak Adela je prece dospela. Proto se divim, ze ty nacincane oslavy vseho mozneho nechala dojit tak daleko. Proste rodicum reknu jasne NE a trdicnich svatku se nezucastnim i kdyby se cela rodina stavela na hlavu.
V detstvi jste mozna mohla basnicky uprostred zapomenout a skladbu na klavir umyslne 'zvorat'. To by na chlubeni matky pred pribuznymi moc nezbylo. :-)

Jariska
2. listopadu • 4:45

Tak Adela je prece dospela. Proto se divim, ze ty nacincane oslavy vseho mozneho nechala dojit tak daleko. Proste rodicum reknu jasne NE a trdicnich svatku se nezucastnim i kdyby se cela rodina stavela na hlavu.
V detstvi jste mozna mohla basnicky uprostred zapomenout a skladbu na klavir umyslne 'zvorat'. To na chlubeni matky pred pribuznymi moc nezbylo. :-)

Blanka
2. listopadu • 18:22

@Jariska: Tak to jsme dvě. Také mi vadí oslavy, přitom jsem hodně společenská a ráda se bavím, nesmí to být ale oslava. Dobře vymyšlené, odjet pryč a je to vyřešené. Oznámila jsem to rodině, žádné oslavy a dárky. Návštěvu jako takovou to ano, nesmí jich být ale víc jak 6 včetně mě a manžela.Stačí mi dcera s rodinou a dost.

Doporučujeme

Články odjinud