Adele už je taky vosková. Jak se vám líbí?

3. 7. 2013
Adele už je taky vosková. Jak se vám líbí?
Muzeum voskových figurín Madame Tussauds odhalilo tento týden nejnovější přírůstek do rodiny svých celebrit. Od mikrofonu v černých krajkových šatech bude návštěvníky londýnské a amsterdamské pobočky vítat zpěvačka Adele. Sama pětadvacetiletá britská hvězda byla šokována tím, jak dokonalou kopii sochaři dokázali vyrobit.

„Je to děsivé! Je to úžasné, cítím se trochu dojatá. Dokonce správně vymodelovali mou bradu,“ jásala nad prvními záběry své sochy Adele.

Zpěvačka má na sobě šaty, jež oblékla na předávání ocenění Grammy v roce 2012, z něhož si odnesla šest sošek včetně Nahrávky roku za své album 21.

„Adele je docela jednoduše jednou nejslavnějších žen světa, je oslavována a oblíbená a naprosto si zaslouží místo tady v Madame Tussauds London,“ uvedla PR manažerka muzea Nicole Fennerová.

Zpěvačka se stala letním lákadlem podobně jako herečka Emma Watsonová či zpěváci skupiny One Direction, jejichž sochy muzeum pro letní sezónu připravilo.

Foto: Profimedia.cz

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Start do nového týdne nebyl zrovna ideální, ale jeho konec bude fantastický. To vše díky lepšímu a pozitivnějšímu přístupu! Konečně z vás opadla nostalgie, ponižování sebe sama a nízké…

Nejčtenější články

Doporučujeme