Adidas Běh pro ženy

12. 9. 2002
Adidas Běh pro ženy
Součástí Mattoni Grand Prix 2002, která se koná 22. září na Staroměstském náměstí, je tříkilometrový adidas Běh pro ženy. Ten je na programu dne jako druhý v pořadí a odstartuje v 11:00 hodin, po Juniorském běhu Emila Zátopka.

Adidas Běh pro ženy
Ženy si během Mattoni Grand Prix 2002 přijdou na své!

Součástí Mattoni Grand Prix 2002, která se koná 22. září na Staroměstském náměstí, je tříkilometrový adidas Běh pro ženy. Ten je na programu dne jako druhý v pořadí a odstartuje v 11:00 hodin, po Juniorském běhu Emila Zátopka.

Závod, který pořádá Prague International Marathon ve spolupráci se společnostmi Karlovarské minerální vody a adidas ČR, dlouhodobým sportovním partnerem PIM, je určen dívkám, ženám, maminkám a babičkám, zkrátka něžnému pohlaví všech věkových a výkonnostních kategorií. Všechny milovnice sportu by měly přijít včas, neboň půl hodiny před startem je aerobikem zahřejí dvojnásobní mistři světa v tomto sportu - trio Holzer, Strakoš a Valouch.

Pořadatelé nezapomněli ani na diváky a doprovod účastnic adidas Běhu pro ženy. Své ratolesti mohou závodnice svěřit do péče Dětského koutku, kde jsou pro nejmenší připraveny sladké i hravé dárky. Pro mužský doprovod jsou na náměstí připraveny jedinečné sportovní atrakce a exhibice, jako např. exhibice Pepy Dresslera, basketball s Mattoni, adidas streetball, fotbalový turnaj se společností Tesla, módní přehlídka zboží Sopras a další.

Při registraci obdrží závodnice startovní batoh, v němž najdou tričko s logem MGP 2002, PIM Magazín, kupóny na 20% slevu v prodejně adidas Na Poříčí, vzorky kosmetiky adidas, cereální tyčinky Nestlé a časopisy Fitstyl a Men´s Health. Po doběhu obdrží každá účastnice pamětní medaili a občerstvení. Na tři nejlepší čekají v cíli poháry od firmy Ajeto, poukázky na zboží adidas, kosmetické balíčky adidas, předplatné časopisu Fitstyl, mobilní telefon od T-Mobile, balíčky Isostar a další ceny.

V minulých letech se v roli startérek vystřídala řada zajímavých osobností, jako např. Dana Zátopková, Kateřina Neumannová, Ludmila Formanová či herečka Kateřina Hrachovcová. A kdo bude běh startovat tentokrát? Příležitost odstartovat takovou spoustu žen a dívek si nenechají ujít pánové Holzer, Strakoš a Valouch.

Registrace pro adidas Běh pro ženy:

  1. osobně v kanceláři Prague International Marathon na adrese Záhořanského

3, 12000 Praha 2, tel. 02/24 91 92 09, fax: 02/24 92 33 55;

  1. osobně nebo v zastoupení od 17. do 21. září 2002 v PIM EXPO (maratonský

stan) na Staroměstském náměstí v Praze, denně od 10 do 21 hodin;

  1. zasláním vyplněné přihlášky poštou nebo faxem na adresu Prague International

Marathon spolu s kopií o zaplacení registračního poplatku 300,- Kč.

Další informace o všech závodech a akcích naleznete na www.pim.cz.

zdroj: Impact

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Vypadáte jako kdybyste spadli z jiné planety, protože se vám v práci skutečně nic nedaří a nevíte, co se kolem děje. Je na vás vidět přepracovanost. Pokud můžete, vezměte si radši…

Nejčtenější články

Doporučujeme