ADRIANA (35): Čekaly mě osamělé Vánoce za oceánem, zachránil mě Santa Claus

8 komentářů

Milena
22. prosince • 15:52

Pane Boze -tak si zalezu s knizkou pod duchnu,treba si prectu biografii Milose Formana! Veci vetsinou nedopadaji tak jak si je vysnime!!!

Radna
19. prosince • 9:04

Mimo už uvedené, jako au pair říkat zaměstnavatelům "mamka, taťka a bráškové"? V pětadvaceti letech?

Karlax
19. prosince • 6:09

Slečna je dobrej dobrodruh. A příběh je jak z romantického filmu :-)

Linda
18. prosince • 17:25

Slecna je sikovna, naucila se tak dobre americkou anglictinu,
ktera je super.
No tak hlavne ,ze ji v noci neobtezoval pan domaci.

drogondra
18. prosince • 10:01

Jiný kraj, jiný mrav. Zdali to duševně nebudu zvládat, raději sedím doma. :pozor

Elynor
18. prosince • 8:17

To je nějaké divné. Na co by potřebovali au-pair k puberťákům? Židé? A to si nemohli slečnu objednat až po návratu z Karibiku? Platili ji doslova za nic? Nechali ji samotnou ve svém domě a ještě jí i svěřili klíčky od auta, když ji znali sotva tejden? Dost odvážné, řekla bych. To bych si neriskla. No a tím, že sotva vytáhli paty, tak si slečna u nich uspořádá mejdan, tím by se snad radši chlubit neměla. ]:-D

mambule
18. prosince • 10:45

@Elynor: Asi to byla hodně bohatá rodina, která na pár dolarů nekouká a auto má pro ni cenu asi jako pro běžnou českou rodinu koloběžka. Slečna mohla mít za úkol kluky prostě hlídat, aby nelumpačili, vozit je do školy a ze školy autem (školní autobus je v USA pro nižší a střední třídu), kdoví jestli nedělala i uklízečku či hospodyňku...Mně je spíš divné, že v cizím městě hnedle druhý den šla na návštěvu k cizímu klukovi do bytu, teda že se nebála.

Elynor
19. prosince • 23:26

@mambule: No nevím, přece i bohatá rodina snad stojí o to, aby se v jejich domě, v jejich soukromí, jen tak bez dozoru nepohyboval cizí člověk, kterého znají opravdu jen chvíli. Jak mohli vědět, že po návratu nenajdou dům vykradený? A i kdyby ji tam tak beze všeho nechali, tak já bych tam čekala kamery. Aby si i z Karibiku mohla bohatá rodina zkontrolovat, co se doma děje. No a kdyby slečna dělala i uklízečku a hospodyni, dobře, ale pořád je to jenom placený personál. Jak píše Radna - jakápak "mamka a taťka"? Zaměstnavatelé. Už to, že slečna čekala, že zažije něco, co znala z filmů, je naivita. Mně se to prostě nezdá, je to taky takový příběh "jako z filmu".

Doporučujeme

Články odjinud