Komentáře k článku zpět na článek

helza 2. 5. 2017 | 11:46

Elynor: I s tebou naprosto souhlasím, i tak to může být. Navíc mnozí muži mé generace - což možná je i Adrianin tchán - nejsou v tomto ohledu emancipovaní jako dnešní pánové a nadbíhat každé sukni, každou dobývat, vnímají jenom jako projev chlapáctví. Vnímají to navíc i tak, že nedobývat, znamená ublížit, dát najevo, že je ošklivka, protože přeci hezké ženské chlap nikdy neodolá. A jasné, jednoznačné a srozumitelné ne jenom povýší ženu z chutnýho masa i na člověka s duší hodnou úcty.

Elynor 1. 5. 2017 | 21:32

A oni bydlí spolu? Že je tolik těch příležitostí... a jak by to prakticky realizovali, kdyby teda byl zájem? Aby se to nikdo nedozvěděl? Přece pokud tam jezdí jednou za čas na návštěvu, tak mi připadá poněkud obtížné najít čas a prostor pro nějaké aktivity tohoto druhu, to tam vždycky bude někde po ruce ta tchyně a manžel a možná další příbuzenstvo. Jestli to celé třeba není jen jistý druh hloupého žertování, které paní špatně chápe. Jsou lidi, že mají takový svérázný smysl pro humor, a výrok "není žena, kterou bych nedostal" by tomu nasvědčoval. Pokud to tedy pán takhle řekl, což si nemyslím, je to takové románové Asi by stačilo říct "hele, nech toho, není to vtipné a nebaví mě to" a bylo by. Jinak polibek sám o sobě nemusí vůbec nic znamenat. Sama jsem svého tchána políbila mnohokrát, nebo on mě, a před zraky přítomných, aniž by se kdokoli nad tím horšil a považoval to za erotické dobývání.

helza 1. 5. 2017 | 19:27

lebahu: Přesně tak, mluvíš mi z duše, souhlasím se vším, co jsi napsala. Dost jsem si zapřememýšlela nad tím, proč by se měl chlap za srozumitelné odmítnutí mstít a fakt na nic nepřišla. S tím přeci musí při lovu počítat.

lebahu 1. 5. 2017 | 15:30

farah.farah: Jedna dobře mířená je pro chlapa srozumitelná odpověď, která by neměla pošramotit jeho ego, urazit a nebo dohnat k nějaké pomstě. Tchán je stará škola, měl by fungovat jako mužskej, černá x bílá, žádný složitosti mezi tím (u dnešních kluků už se na to bohužel spoléhat nedá). Naopak nějaká intrika stylu "skrytá kamera", nechat ho "nachytat" manželem a tchýní... nadělá peklo v rodině na dlouhou dobu, protože z něho udělá blbce.
Já mám spíš pocit, že mu nedala najevo dostatečně srozumitelně že ne je NE, jestli se přitrouble chichotá, červená, blekotá nějaký nesmysly, tak to může dědek chápat, že má šanci.

helza 1. 5. 2017 | 12:27

farah.farah: Kouzelně by zazněla věta: "Promiňte, již jsem zadaná." :)Nicméně si myslím, že ta razantní odezva tady být musí. Jinak se žene do mnohem horšího maléru, než je tchánova pomstychtivost. Té bych se já osobně nebála, takový proutník by si jenom řekl že je blbka, když si nemíní užít

Rambíša 1. 5. 2017 | 10:49

Nahrát situaci tak,aby manžel a tchýně a třeba ještě někdo přišli tak,aby jasně viděli sápání tchána na ni,a sami si to s ním hlasitě a jednou provždy vyřídili!!! Nebo skrytá kamera...

farah.farah 1. 5. 2017 | 10:08

helza: čoveče to si tentokrát nemyslím........ono je totiž poněkud jiné dát facku cizímu chlapovi (ségra) a tchánovi...je to prostě rodina jejího manžela může se bát, že když ho naštve začně jí nějak dělat peklo.........to jestli je ta obava reálná nebo ne je věc jiná ale prostě to není stejné, ségra ho v životě už nemusí nikdy potkat, ale ona se s tchánem bude pravděpodobně potkávat několikrát do roka. Tak že to, že váhá s razantním řešením z obavy, aby pak v rodině nebylo nějak dusno i chápu. Nepovažuju to za správný přístup, ale chápu to.

helza 1. 5. 2017 | 09:40

hynek: No, Něco podobného mě taky napadlo, když jsem ten Adrianin dopis četla, ale zahnala jsem to. Pravda je, že když to o tchánovi ví, když viděla svou sestru, jak se ho zbavila políškem, pak je dost divné, že si s ním neporadí. Možná o tom ještě sama neví, ale něco v ní ji už nahlodává a proto se efektivně nebrání. Ach jo, ta láska.

Mata69 1. 5. 2017 | 08:34
hynek 1. 5. 2017 | 07:39
SandraN 30. 4. 2017 | 17:46

Hrozná situace. Z pracoviště se v nejhorším dá odejít nebo si stěžovat, ale co v rodině? On spoléhá na to, že ona bude mlčet. Myslím, že bych se neudržela a jednu mu vrazila. Nebo si to jeho dvoření nahrála na mobil nebo kameru, abych měla proti němu něco v ruce, snad by potom dal pokoj.

farah.farah 30. 4. 2017 | 15:52

Tak takovýhodle vypelichanýho kocoura odpálkovat by neměl být problém ale nějaké laskavé vysvětlování a prosby na něj teda moc fungovat nebudou, mi navíc připadá že v jejím případě ho dost možná baví i to že nad ní má určitou moc pánč je hodná a bojí se cokoliv razantně řešit.........prostě to ostře odpálkovat, pocuchat mu to jeho nabubřelý ego a on dá rychle pokoj.

lebahu 30. 4. 2017 | 14:04
Mata69 30. 4. 2017 | 13:04
Mata69 30. 4. 2017 | 13:04
helza 30. 4. 2017 | 12:40

Vysvětlování ho jen pobízí k tomu, aby v lovu přitvrdil. Adriana musí být opravdu rázná a tvrdá. Jinak je vpodstatě vinná i ona. Já vím, že to píšu dost neomaleně, ale sama jsem to mnohokrát zažila. Pocit, že nechce nikomu ublížit, slušný a ohleduplný odpor k ničemu nevede. Prostě, Adriana se musí naučit, že v takových situacích je třeba bránit se tvrdě a bezohledně.

Přečtěte si také

Horoskopy

Rozhodně nejste zrovna v kondici, ale snažíte se veškerou práci dokončit v požadovaném termínu. Není…

Nejčtenější články

Doporučujeme