Adventní trhy letos nebudou: Jak o ně nepřijít a užít si je v teple domova?

28. 11. 2020
Adventní trhy letos nebudou: Jak o ně nepřijít a užít si je v teple domova?
Milujete předvánoční čas a neumíte si představit ani jeden rok bez návštěvy vánočních trhů, ať už v Praze, nebo v blízkých zahraničních městech, jako jsou Drážďany či Vídeň? O tom si bohužel letos můžeme nechat leda tak zdát. Pokud ale o jedinečnou atmosféru nechcete přijít, vezměte osud do vlastních rukou a uspořádejte si vlastní vánoční trhy doma! Jak na to?

Putovní advent

Ať už máte k dispozici dům se zahradou, balkon, nebo pouze malý byt, je jasné, že stánky doma stavět nebudete. Neznamená to ale, že byste adventní atmosféru do svého domova nemohla dostat! Stačí se domluvit s přáteli, rozdělit si adventní víkendy a vrhnout se na přípravy. Protože je omezen i počet lidí, v němž se můžeme setkávat, sestavte si časový harmonogram, během kterého se u vás mají přátelé zastavit, aby se nesešli všichni pohromadě. A na následující týdny zase očekávejte pozvání od nich!

Jak udělat doma pečené kaštany? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Místo litování se rozpruďte svůj lymfatický systém. Pokud máte sedavé povolání, tak to pro vás platí dvakrát. Rozhodně vám prospěje sportovní činnost, ale také správné dýchání a otužování.…