Komentáře k článku zpět na článek

calimeroo 9. 9. 2011 | 08:15

INDY ..plný souhlas s tebou..jen slepice jako je Alma a spol.dokáže napsat to co napsala a píše všude..
Jinak Agátě přeju jen to nej..hlavně pevné nervy ať se nesetkává s primitivama!

INDY 17. 8. 2011 | 21:37

No Wendy, co si myslíš ty?
Mě tedy nepřijde divné, že i baba, co se živí modelingem je taky ženská a má dítě..
Tím pádem musela i rodit a tak o tom museli napsat. A kudy mimčo vylezlo na svět je asi jedno hlavně že je O.K. A faldy mit Agata nemuže, když jí figura živí.
Tak jen nechápu proč by to někomu vadilo.
Já nevím, dvacet hodin jsem nerodila, tak jsem asi out

REbeCA 17. 8. 2011 | 21:14
wendy13 17. 8. 2011 | 20:26
INDY 17. 8. 2011 | 09:12

Milé dámy,
když čtu některé vaše příspěvky tak chápu, proč se ženy nazývají slepicemi od opačného pohlaví))
Agáta težko bude mít špek jako vy a holt je to mladá a štíhlá maminka, no.
Nemáte s tím náhodou problém, že?

Klaudie 16. 8. 2011 | 20:20

no já dneska četla, že Agáta bude deset dní po porodu natáčet svůj první film, takže ono to s tím komplikovaným porodem nebylo tak horké. Smutná skutečnost asi je, že si ho nechala zřejmě vyvolat před přirozeným termínem, aby už byla bez břicha na natáčení a nepřišla o roli. Samozřejmě to musela vědět dopředu, termíny natáčení jsou pevné, neposouvají se podle toho, kdy Hanychová porodí. Kdyby to neudělala, asi by roli dostal někdo jiný.
Že o svém supermatkovství radši nedrží ústa.
Samozřejmě, k cca 3 týdennímu synkovi nastoupí chůva, jak jinak.Taky se nechala slyšet, že u kojení spolupracují oba s otcem. Otec drží ručičky miminka, Agáta si hlídá prsíčka - cituji Agátu.No, typická Agáta, jak puberťačka, hlavně, že se umí vyprezentovat.Zase další, co se nechá fotit do časopisů s miminem a bude vykládat, jak je pro ní to mateřství to nej a bulvár jí bude pomáhat v obraze Agáta, matka roku.Asi tak, jako když tady napíšou článek o tom, jak Verešová učí prosté smrtelnice mýt nádobí, protože je to její největší koníček.Komedie hadr. Já už se tomu jen směju.

HOLKA 15. 8. 2011 | 14:54

No já bych nechtěla být "propíraná"v médiích. Každý máme nárok na svůj soukromý život. Abych pravdu řekla, tak se o Agátu ani o ostatní známé osoby moc nezajímám.

Thunder 14. 8. 2011 | 19:41
REbeCA 14. 8. 2011 | 17:56

Mam obe deti porozene prirozenoou cestou.A co se cisarskeho rezu tyka..tak proc ne??nejsme preci ve stredoveku,a pokud je moznost si vybrat ,takbych se nedivila nikomu.V tehle zemi jde spise o to,ze radeji kazdej rekne nebo napise ,ze melo mimco snuru kolem krku,nez aby naspali pravdu.Porste se treba jen rozhodla na cisar..protoze se treba boji bolrsti,komlikaci....Akorat v nasi zemi by ji kazdej ukamenoval...Vsechny celeb.rodily kaiserem...ale treba o takova Dara,krainova nebo Bendova ..u tech je to v pohode.Jde o to ,ze je to proste AGATA a to vas vsechnu stve

Thunder 14. 8. 2011 | 17:06

Já myslím, že každý porod, kde figuruje obmotaná pupeční šňůra je komplikovaný, hrozí dušení a jiné, každá matka a myslím, že i lékař nerad riskuje...a že vyvolali porod dřívě tomu taky nasvěčuje, že se asi miminku nedařilo úplně dobře.Bez ohledu na to, zda jde o známou či neznámou osobu. Tak nevím, co se tak handrkujete, kdo to měl horší. Každá má něco. Agáta je sledovaná, tak se o tom holt píše. Taky ji bůh ví jak nemsuím, ale abyste se, holky neposr... DDDD

wendy13 11. 8. 2011 | 08:22

finetta: kdybys tu prošla více článků a názory Almy, pochopíš, co je zač, já už ji neřeším.. a jak říkáš, taky si myslím, že porod je soukromá věc, ale lepší je se trumfovat ;)Agátě a miminku hodně štěstí!!!

zzanzi 9. 8. 2011 | 06:50

jo navíc tady se spíš holky opírají do bulváru než celebrit že to hnedka otočí a tak-jako já nepřeju agatě nic špatneho a synkovi zdravíčko

zzanzi 9. 8. 2011 | 06:49
fuffinecka 8. 8. 2011 | 17:32

nechápu proč jste tak "zlí"? nechápete že to tak napsal autor článku umyslně? že Adys to přišlo jako normální porod a někdo na tom našel něco co nebylo uplně v pořádku a už zas mají z čeho dělat pomluvačnou bublinu? Já ji znám osobně a je to normální holka a bohužel tu pipinu z ní dělá ve veliké míře bulvár.

Raďulí 8. 8. 2011 | 13:27
Eviicka 8. 8. 2011 | 12:19

zzanzi
Jo a ty znáš nějakou celebritu u který to tak u nás bylo??? Jako, že to tak dobře víš... jestli to nebude tím, že hodně slavných žen rodí v zahraničí.

zzanzi 8. 8. 2011 | 12:00

jo holky ještě neco docela mě sere přístup doktoru-když chce"normální"žena císaře-nemuže si skoro ani rozhodnout -není duvid na císaře musí normálně a když celebrita tak to jde hnedka-jak si přejete milostivá...

zzanzi 8. 8. 2011 | 11:57

nojo holt nejsme slavné tak naše porody bulvár nezajímají
zdravíčko malemu-je krásny
taky jsem rodila 13hodiny a maly měl 4.5kg a 51cm

finetta 8. 8. 2011 | 10:05

to Alma: možná by ses radši měla držet hrnců, tomu rozumíš. já rodila 2x. jak to probíhalo popisovat nehodlám, je to moje soukromá a dost intimní věc. ale můžu tě ubezpečit, že první dítě šlo normálně a druhé muselo nakonec císařem. takže jaké to je, vím moc dobře. a navíc, Agáta nerodila císařem, ale klasicky. takže místo nadávek si zkus nejřív zjistit fakta a pak machruj

astro-apatykaRenáta 7. 8. 2011 | 16:13

Adélko souhlasím, je to nechutné, jak se tu jedna do druhé naváží a řeší, jestli ten a ten porod byl horší či lepší...taky mám dvě děti, první porod proti druhému pohoda džez, druhý dcera 4.3 a 52 cm a přežila jsem i tahání placenty v narkoze v obou případech, nikdy by mě nenapadlo někoho kritizovat, že rodil císařem...proboha snad je důležité, že děťátko i mamča jsou zdravé. Agátě hodně štěstí a Kryšpínkovi pohodový život...

Adel.ka 6. 8. 2011 | 23:07

Agátě i malému přeji hodně zdravíčka a štěstíčka. To na úvod.
A jinak, ke zbytku komentářů- Nikdo z vás tam předpokládám nebyl, takže nikdo neví, jak komplikovaný porod byl či nebyl. Jaké hrozilo miminku nebo mamince nebezpečí a zda o tom, že má omotanou pupeční šňůru kolem krku věděli z UTZ nebo ne (ne vždy to je totiž poznat) A co se bolestí týče- Někdy mohou být bolesti trvající pár hodin mnohem horší než bolesti trvající tři dny.... Nesnižuju porod žádné z vás, je úžasné, že dokážeme jako ženy přivést na svět nový život, ale nelíbí se mi to předhánění v tom, kdo že to měl vlastně ten porod nejhorší a shazování a zlehčování něčeho u čeho jste sami nebyly a sami to neprožily.....

Eviicka 6. 8. 2011 | 22:49

Já si myslím, že tady nejde o to kdo jak rodil (mimochodem já nerodila vůbec), ale o to, že jakmile rodí/má císaře nějaká celebrita, tak se v diskuzích pod články objevují opravdu nechutné poznámky... (neútočím na nikoho konrétně), ale někdy mi přijde, že lidi budou spokojeni, jen když by prožila něco tak hrozného jako vy...
představte si kdyby vám porodila kamarádka, její dítě mělo omotanou šňůru kolem krku a komentáře k tomu by byly ve stylu v jakém se tu podávají... (i když na této diskuzi to není tak zlé, zdravíčko přejeme skoro všechny , já taky).
A co teprve, když si nějaká ta celebritka "dovolí" císaře - to jsou teprve lahůdky. Viz komentáře u Victorie Backham...
Myslím, že úctu zaslouží každá matka (až na pár zvrácených výjimek).

Verdík 6. 8. 2011 | 21:16

U mě první porod 12 hodin. Malá byla špatně natočená. Porod kleštěma, kolabovala jsem na porodním stole. Probrala jsem se po porodu dcery s kyslíkovou maskou a mokrým hardem na čele. Malá měla pouhých 3,25kg a 50cm. Po porodu mi lékař řekl, že nepoužít kleště, dopadlo by to hodně špatně. Druhý porod trval všehovšudy necelé čtyři hodiny, kdy jsem rodila pouze se sestrou. Lékařka doběhla akorát na konec. Druhá slečna 3.73kg a 51cm.
Na druhou stranu, který porod je ok. Vždycky se můžou vyskytnout nějaké komplikace. I když Agátu nemusím, přeju jim oboum hodně zdraví!

Yasmin.Hayatt 6. 8. 2011 | 11:23

to finetta: nechápu, proč útočíš. Agáta měla zcela určitě normální porod, kluk je zdravý, ona taky a bulvár udělal z komára velblouda.
ale abys mohla zase prskat, tak tady máš další story: můj porod od čtvrtka 8.30 do soboty 19.00, dcera 4250g a 57cm, po porodu resuscitace, 10 dnů na přístrojích v inkubátoru na JIRP, pravidelné transfúze, já dva týdny kolabovala a tak mě tahaly od čerta k ďáblu, jen aby přišli na to, proč. kolabovala = horečky 40°C, omdlévala jsem, nemohla dýchat, nemohla vstát, byla jsem na kapačkách. jo a nejsem hysterka, čili to nebylo tím )
na a teď šutrem do mě. já to ustojím

Alma.. 6. 8. 2011 | 06:35

mery.sz : taky sis užila koukám, ovšem podle finetty jsme neporodili děcka ,ale pašíky a měli jsme rodit týden - jednoduchá a zlá osoba, nic víc není!! Naštěstí máme děti v pořádku, zdravé a muj syn je hubený kluk teď, žádný pašík :))

Alma.. 6. 8. 2011 | 06:32

finetta: jsi úplně blbá, je vidět, že jsi nic takového neprožila a jen tak mimochodem - muj druhý porod trval se vším všudy jen tři hodiny!! A ono, kdyby jsi něco takového zažila, nebudeš psát takové píčoviny. Oba jsme málem umřeli a ty píšeš tohleto? Jsi fakt jednoduchá a ubohá!!

finetta 5. 8. 2011 | 15:14

ahá, takže: každá z vás měla daleko daleko horší porod, trval 3 dny (to se divím, že ne týden ), miminko nemělo takovou váhu jako vaši pašíci,... proto na ní každý hází špínu? Agáta určitě není taková, jak se prezentuje.
Aguš přeji tobě i malému hlavně zdravíčko.

koprettynka 5. 8. 2011 | 09:07

Každá známá osoba se musí prodat, tak má snad každá taková těhule komplikovaný porod. O normální ženské, co ji nikdo nezná a vytrpí si jako pes, protože má opravdu komplikovaný porod nikdo psát nebude. A když se o Agátě a jiných známých nebude psát něco hrozivého, extrémně zajímavého apod. tak to nikdo číst nebude.

momou 5. 8. 2011 | 08:58

mimozemštanka : Šňůra kolem krku se na utz pozná - moje kamarádaka to věděla před porodem a doktor pak s tím počítá, tak se dá i rodit normálně. Takže mě to nepřijde jako komplikovaný porod. Ale když ono to v titulkách zní dobře.

koprettynka 5. 8. 2011 | 08:56

Mám sestru a říkala jsem, že je trhlá jako Agáta, je i příležitostná modelka a nakonec taky jako Agáta porodila ve stejný den a má syna.

Irinulka 5. 8. 2011 | 08:54

Také přeji oběma zdravíčko :)
Myslím, že to že Agáta je taková a maková je jen poza- dost koukám, že rodila jako fakt jedna z mála přirozenou cestou a udělalo to na mě velký dojem!!! Šikovná holka.

mimozemštanka 5. 8. 2011 | 08:24
Heligon 5. 8. 2011 | 06:13
Anne.den.Adön 4. 8. 2011 | 23:47

Já jsem teda ještě nerodila, ale obdivuji všechny ženy, které jej podstoupily. Agátě, miminku i tatínkovi přeji moc zdraví a štěstí v životě a doufám, že se Agátka už konečně uklidní.

mery.sz 4. 8. 2011 | 22:53

Přeji hodně zdraví......... a komlikovaný porod??? Já mněla mimi 4,40 a rodila 3 dny - nakonec akitní císař.....

elis17 4. 8. 2011 | 21:13
elis17 4. 8. 2011 | 21:11

Když oni sem něco napsat musí, tak se jim i ta omotaná šňůra hodí...Jinak co se týče té plodové vody, tak ona i přesto, že praskla, se doplňuje a jde pak spíš o infekci, než o to, že "chybí", takže to až tak nevadí...mě praskla voda v sobotu v noci,v porodnici mi dali penicilin a ještě v pondělí odpo se "nic" nedělo, tak mi také porod vyvolali a malá se narodila před půlnocí...Agátu "nemusím", nicméně i tak jí i miminku, přeji všechno nej ! Myslím, že se o něj bude starat vzorně, je zvyklá z domova...

Regi. 4. 8. 2011 | 20:04

No hlavně, mezi námi... jedna z mála celebrit co si porodila mimčo přirozeně a ještě vyvolaným porodem :)))) kdo by to byl do Agátky řekl??? .... zdraví miminku i mamce přejem!

momou 4. 8. 2011 | 19:47

Almo: Klobouk dolů, s touhle váhou většinou dělají císaře.Jinak já poprvé rodila od pondělí do středy - podle doktorů. V pondělí kolem 10 hod mi řekla mudra, že začínám rodit a dítko přišlo na svět ve středu ve 13 hod. Zdraví jsem zapomněla popřát, tak i já se přidávám

AllyD 4. 8. 2011 | 19:13

Já rodila 13 hodin a to jsem byla víc jak 13 hoidn bez plodové vody a nikdo by neřekl že to byl komplikovaný porod i když byl synek ohrožen na životě bez té plodovky, rodila jsem normálně. No ale jak se jedná o nějakou VIP osobu tak je to vždycky komplikovaný a vždycky u toho trpí :o)))) S tím rozumem u Agáty nevím, když si vezmu jaké jména chtěli dát a jaké nakonec dali ....no nevím nevím....
Ale přeji oběma zdravíčko a ať klučina roste :o)))

Alma.. 4. 8. 2011 | 19:04

hááá, komplikovaný porod? Ty s ní nadělaj!! Tak to bych jí chtěla vidět v mé kůži!! Měla jsem bolesti skoro nonstop tři dny, nežli se první syn narodil a rozhodně to nebylo malé miminko, myslím, že třídenní porod a míry- 4,20.kg - 55.cm mi dali daleko víc zabrat nežli týhletý krasomile osmihodinový porod s mini miminkem!!
Ale i tak přeji samozřejmě oběma moooc zdravíčka :))

momou 4. 8. 2011 | 18:41

Komplikovaný porod? Je hodně miminek, která mají pupeční šňůru kolem krku a maminky je rodí normálně (příklad mojí kamarádky).A 8,5 hodiny nic moc, jsou maminky, které rédí i 3 dny.
No jo, ale tady se holt jedná o Agátku ....... No možná už konečně dostane rozum.

rek 4. 8. 2011 | 17:25

Přečtěte si také

Horoskopy

Zatoužíte po společnosti příbuzných či přátel. Je docela možné, že vyrazíte na společný výlet anebo na…