Aktivní dovolená nevylučuje relaxaci!

2. 6. 2014 Reklama
Plánování letních cest je v plném proudu a řada z nás opět váhá, zda odjet na „válecí“ dovolenou k moři a konečně si pořádně odpočinout a nebo ji využít k poznávání historie vzdálených končin. V druhém případě se ale v našich myslích relaxace odkládá na neurčito... Dalo by se obojí příjemně skloubit? Užít si pohodu na pláži a zároveň uspokojit naše sofistikovanější touhy jak strávit dovolenou?

Pravděpodobně si připustíme, že jsme spokojenější, když je na programu více, než jen jídlo, pláž a procházka večerní promenádou, na druhou stranu několikakilometrové poznávací pochody rozpálenými městy nezní jako snový letní odpočinek. Termín „aktivní dovolená“ na nás útočí ze všech stran, a tím ještě prohlubuje vnitřní rozpor, ke které variantě se přiklonit. Obě jsou totiž ve finále většinou ve sbírání plusových a minusových bodů téměř vyrovnané. Úkolem je tedy najít místo, kde žádný rozpor neucítíme a v klidu si vychutnáme pohodu na pláži, skvělé vlny, dobré jídlo a koktejly, ale i možnost změnit program a vydat se poznávat zajímavé okolí a historické skvosty. Tento kombinovaný typ dovolené získává v posledních letech na oblibě u všech věkových kategorií. Není proto divu, že cestovní kanceláře tyto pobyty již pravidelně do nabídek zařazují, je jen nutné se v nich dobře zorientovat.

Itálie nikdy nezklame

Je řada zemí, kde lze bez problémů skloubit veškeré benefity, které jsme zmínili. Plným právem mezi tyto destinace patří Itálie. Důležité ale také je najít přesně to místo, kde se můžete nechat plnými doušky opájet jejími gastronomickými lahůdkami, rozmanitostí přírody, včetně moře, ale i historickými památkami. A navíc si po zásluze dopřát servis osvědčeného hotelu tak, aby vytoužená dovolená byla opravdu dokonalá. Příjemné skloubení kvality a dostupné ceny ve čtyř či pětihvězdičkových hotelech nabízí například společnost Tchibo, která kromě kávy a spotřebního zboží poskytuje přes svůj e-shop www.tchibo.cz, v záložce Cestování, také zážitkové a pobytové zájezdy.

Z aktuální nabídky společnosti Tchibo, jež spolupracuje s partnerem pro cestovní ruch, renomovanou mezinárodní cestovní kancelář Eurotours, vyberme například nejstarší přímořské letovisko italského Jadranu Rimini, kde nuda opravdu nemá šanci. Kouzlo teplého jihu, moře šplouchající hned za dveřmi hotelu, svěží vánek, pestrá zábava a na dosah historické město Rimini nabité kulturou a zajímavostmi. K tomu nespočet stylových restaurací, kaváren a tratorií. Dokonalých pět dnů ve čtyřhvězdičkovém hotelu Milton s polopenzí pořídíte za cenu 11.499 Kč na osobu.

Kouzelná oblast Rimini společně s péčí hotelu Milton zaručeně uspokojí nároky na aktivní i relaxační dovolenou a vy si jednoduše užijete tu svoji zaslouženou letní cestu za dobrodružstvím!

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud byste si chtěli užít v partnerském svazku trochu legrace, oznamte drahé polovičce, že je Mezinárodní den bez kalhotek. V posledních dnech jste pod vlivem nadcházejícího úplňku, který…

Nejčtenější články

Doporučujeme