Alain Delon: Herecká legenda s vášní pro ženy. Které prošly jeho životem?

28. 2. 2020
Krasavec, o kterém na začátku jeho kariéry jeden producent prohlásil, že je tak krásný, že nikdy neprorazí. Neměl pravdu. Z Alaina se stal francouzský sex symbol filmového plátna. Ženy mu padaly k nohám a on se nebránil. Jeho tvář si mnohé představovaly večer před usnutím a toužily po něm. I ty slavné. Které prošly jeho životem?

Romy Schneider

Mladá rakouská herečka Romy podlehla jeho kouzlu v roce 1958 při natáčení filmu „Christine“. Ona byla hvězdou, on byl neznámý nováček. O rok později se zasnoubili, ale svatba se nekonala. Téměř šest let tvořili pár, ale Alain Romy neustále podváděl. Patřili k nejkrásnějšímu páru mezi filmovými herci, jejich vztah označovali za milostný příběh století. Happyend se ale nekonal. Velká láska skončila zradou. Alain Romy opustil kvůli jiné. Nechal jí doma jen kytici růží a lístek na rozloučenou.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud máte doma hodně práce a sami ji nezvládnete, přizvěte si na pomoc své kamarády. Uspořádejte takovou malou brigádu a večer si opečte třeba špekáčky. Ve společnosti přátel budete…

Nejčtenější články

Doporučujeme