Alec Baldwin: Sedminásobný táta a pohodář se stal zabijákem mimo filmové plátno

19. 11. 2021
Charismatický americký herec má na svém kontě řadu úspěšných filmů a je oblíbený po celém světě. Fešák s lišáckýma očima je sedminásobným otcem a ve svých 63 letech neváhá s dětmi vyrazit do ulic v převleku záchranáře. Nedávno však zažil zřejmě nejhorší chvíle svého života. Omylem zastřelil během natáčení nového filmu mladou kameramanku, po které zůstal malý synek. Jak se s traumatem vypořádává?

Muž na ženění

Narodil se v roce 1958 v New Yorku a stejně jako on i jeho tři bratři podlehli kouzlu stříbrného plátna. Alec byl ale v Hollywoodu vidět nejvíc. Začínal v televizních seriálech a jeho šarmu si brzo všimli nejen diváci, ale především producenti. Měl velkou výhodu – hodil se jak do komediálně laděných filmů, tak i do těch akčních, takže ho obdivovaly nejen ženy, ale i jejich protějšky. Za zmínku stojí filmy Beetlejuice, Podnikavá dívka, Hon na Ponorku, Nějak se to komplikuje nebo Muž na ženění a spousta dalších.

Co se stalo při natáčení filmu Trust? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Toužíte-li po změně pracovní pozici, nezapomeňte poslat novému zaměstnavateli životopis. Nyní jste akční a kreativní, bez pochyby uděláte skvělý dojem. Jestliže jdete na pracovní pohovor,…