Komentáře k článku zpět na článek

Mata69 11. 5. 2017 | 07:15
Zebruška 11. 5. 2017 | 01:33

Hm, tak oni doma zrušili internet - a že chodí na Dámu? To třeba jako z práce? Nebo běhá na ten net někam do kavárny? No ono tam by aspoň mohla flirtovat v klidu, že to nikdo neobjeví ) Ten závěr je teda blábol....

Elynor 10. 5. 2017 | 22:30

farah.farah: ovšem to si za to vesměs můžou sami. Nenechala bych si od nikoho zakazovat, s kým si smím psát a o čem. To je jen moje věc. A v okamžiku zjištění, že mi někdo leze do soukromé korespondence, musel by se dotyčný chytat stropu, aby nevyletěl zavřenýma dveřma. Na tohle jsem háklivá. Každý člověk má právo na soukromí, to je základní věc. Jak by mi někdo vlezl bez mého vědomí nebo svolení na počítač a tam šťáral v korespondenci, budu zlá.

farah.farah 10. 5. 2017 | 14:17

Rambíša: nemyslím si že je to tak černobélé, jak píšete....samozřejmě že jeho obranná reakce byla přehnanaá ale ruku na srdce, pokud byste zjistila že váš partner si píše s někým jiným nějaké intimosti ani a oka mžik by vám to nevadilo, zvláště pak v případě, kdyby s vámi už takto dávno nemluvil? Ona intimita vztahu není o sexu ale především o tom otevření se druhému a sdílení, obnažení se tak říkajíc..........když to partner neprovozuje s vámi ale někým jiným není to většině lidí příjemné.

Rambíša 10. 5. 2017 | 09:53

Musím se smát,jak někdo může brát vážně nějaké vypisování po netu? Opravdická nevěra,fyzická,to je konkrétní,nějaké bláboly virtuální-to je jak čtení červené knihovny a život nemůže ovlivnit.Nechápu,jak se někdo tím nechá vytočit a ještě snad obhajovat skutečné odbočení!Můžu stokrát denně myslet na "neznámého" milence,nic se nestane,protože se s ním nikdy nesejdu doopravdy-je prostě papírový,vymyšlený,vylhaný.Ale mí tživou bokovku,to je velký problém.

Přečtěte si také

Horoskopy

Lidi kolem sebe vnímáte jako pomalé a bezduché. Vy se naopak vrháte do všeho po hlavě a nemyslíte na…

Nejčtenější články

Doporučujeme