Komentáře k článku zpět na článek

Dasa52 3. 11. 2016 | 13:32

Rambíša: je vidět, že vůbec nevíte, o čem je řeč, jinak byste něco tak šíleného nemohla napsat. nebo jste měla špatný den a teď tomu sama nemůžete uvěřit, že jste to napsala. dítě není panenka, kterou můžete nahradit jinou, když se rozbije. a otěhotnět ve 42 letech se zdravotním hendikepem není úplně rozumný nápad.

lebahu 31. 10. 2016 | 16:50

Rambíša: Tohle je vážně silný kafe. Nezbývá než doufat, že je to vymyšlený příběh a tato konkrétní paní si to nepřečte.

farah.farah 31. 10. 2016 | 16:11

Mi teda rada honem rychle otěhotněte přijde v dané situaci, vzhledem ke zdravotním problémům a k věku paní jako docela zvláštní rada. I kdyby byla mladší a zdravá, tak si myslím že není úplně správé obecně vytloukat smutek po dítěti honem rychlým uděláním dalšího, ano někomu to může pomoct ale každý truchlí jinak a má jinak dlouhou dobu po kterou potřebuje truchlit. A dítě bY rozhodně nemělo primárně vznikat jako emoční náhražka za cokoli, na to ať si raději pořídi nějaké zvířátko.

ruzickaa 31. 10. 2016 | 11:12

Když matka ztratí své dítě nese si to až do konce života sice časem je ta bolest už menší ale je pořád.A napsat matce co ztratila syna ,že si nakonec za to může sama když pořád něco přivolávala tak tohle nechápu jak to může někdo napsat komentovat se to vážně nedá.

helza 31. 10. 2016 | 11:07

Rambíša: Rozhodně by ji lépe nebylo. Matka, i když má třeba dalších deset dětí, si zranění ze ztráty jediného z nich, byť by to byl ten nejzlobivější, nese v srdci až do konce života. Vždyť ani věrného psa, který pokojně odešel následkem vysokého věku, nové štěně nenahradí. Jenom máš dalšího kamaráda, kterého jednou ztratíš a obrečíš. A k větě »stalo,co jste si furt "malovala"« - pokud to může takto fungovat, pak to může platit i obráceně, totiž, že jako milující máma podvědomě celý jeho život něco takového tušila, proto se o něj tolik bála. Ať je to ale jakkoliv, napsat matce, která přišla o dítě, že si to svým způsobem zavinila sama a ať si udělá druhé dítě, to mi vyrazilo dech, to nedokážu strávit, natož komentovat. Možná je to tím, že zde člověk něco napíše, odklikne a i když mu v následující sekundě dojde, co napsal a jak to vyznívá, už s tím nic nenadělá. Což je velká vada těchto komentářů.

Mata69 30. 10. 2016 | 21:37

Rambíša: ženě ve 42 letech bych už já osobně otěhotnět neradila...Chudák dítě, získalo by starou přeúzkostlivou matku.

mambule 30. 10. 2016 | 19:58
Rambíša 30. 10. 2016 | 09:56

Jediná rada: udělejte si honem ještě dítě,a bude vám líp! V případě vašeho syna se stalo,co jste si furt "malovala": že by se mohl zabít,a stalo se...

Přečtěte si také

Horoskopy

Připravte se na to, že budete konfrontováni s protichůdnými vlivy ve vaší profesní oblasti. Nejprve…

Nejčtenější články

Články odjinud