Komentáře k článku zpět na článek

Standa 17. 7. 2019 | 08:35

Dobrý den, děkuji za Vaše otevřené sdílení. Mám ženu a děti. To co je pro mně u ženy důležité, aby se dala na první místo, aby měla čas na sebe. Za mě není přitažlivost o kilech. Ale o enegrii, kterou žena vyzařuje.

maxmiliana 17. 8. 2017 | 18:28

Milá Heleno i kdyby jste zhubla ,manžela tím neokouzlíte,prostě po letech vyprchá ten chtíč a přitažlivost a muž kolem 50 už nemá na nahé tělo ,že se hned postaví.
Mám staršího manžela jsem s ním 19 let ,byla jsem mladá krásná,hubená,přitažlivá a po neúspěchu otěhotnět jsem taky nabrala na vámy uvedených 84kg,když mi to manžel řekl .že jsem tlustá a už ho neřitahuji tak jsem vzteky málem pukla,nechtějte vědet co jsem mu řekla.Ale díky malému 9 let jsme spolu zůstaly nadále,mám miláčka kterému se líbím i s plnými tvary a miluje mě takovou jaká jsem,pokud máte velké děti utíkejte a užívejte života.
Život máme jeden a mordovat se kvůli chlapovy ,už nikdy nebudu,samozřejmě se omezuji,nepřežírám ,ale ze zdravotních důvodů nemůžu cvičit,běhat ani jezdit na kole.

Rambíša 17. 8. 2017 | 09:09

Paní nic jiného nepomůže,než se dát dopravdu do hubnutí,bez výmluv! Ne pro muže,ale hlavně kvůli sobě!!! Ať se podívá na nějaká videa,jak vypadá žena co má skoro 300 kilo,nechala si podvázat žaludek,a zhubla na přijatelnějších 120 kg,a chce být ještě hubenější....To, jak se někdo dokáže vyžrat,až nemůže ani chodit,je hrůza,nechápu.Mně bylo 42,a cvičením,nežraním a snahou jsem shodila cca 10 kilo během půl roku.Na stará kolena jsem za půl roku (už v důchodu) shodila 16 kilo jen tím,že jsem jedla málo,večer vůbec,procházky denně 2 hodiny,neválet se u TV a nejíst sladkosti,jinak nic a šlo to skoro samo.Z 81 kg na 65.Zatím už rok vážím stále stejně.Nedivím se,že se muži jednoho dne paní zošklivila na sex,je to fakt ošklivé,vidět ty sádla a hory masa navíc! Bez námahy nejde nic,ale hlavně ať paní si stoupne nahá před zrcadlo,a podívá se reálně na svoje špeky,určitě se jí samotné nebudou líbit!!!

Mata69 16. 8. 2017 | 16:42

farah.farah: no jo, ale ty jsi ještě rostla, ale paní je po 40, to je rozdíl. A když nabereš 10 kg, tak se do svých věci prostě nevejdeš a ona popisuje jak reklamuje váhu, která nefunguje, ačkoliv kdokoliv se na ni zvážil, tak to bylo ok. Já chápu, že se plíživě naberou kila, moc dobře to znám na sobě, ale netvrdím okolí, že je nefunkční váha.
Hele ono je to jedno, vždyť víme, jak to tu s těmi články je.

farah.farah 16. 8. 2017 | 16:21

Mata69: Asi máš pravdu jen mne k tomu napadlo.když jsem byla v pubertě žili jsme nějakou dsobu v cizině a neměli jsme v bytě váhu ani velké zrcadlo...já jsem začala přibírat, ale tím že jsem ještě i rostla jsem si fakt docela dlouhou dobu myslela že jen rostu..prostě to se stává že josu kalhoty malé a je třeba koupit větší. Tlousdtla jsem velice rychle.asi kombinace stresu z nového prostředí a zvířených hormonů, tak že jsem za rok měla odhaduju tak 10 kilo na vrch a to že jsem fakt ztloustla mi na plno došlo opravdu až po tom roce. Tak že i věřím že pokud se ještě vešla do svého oblečení a moc se nezkoumala nemusela si toho být plně vědoma, respektive mohla si myslet že to josu tak 34 kilča žádný problém a nemuselo jí docvaknout že už má nbavrch víc jak 10 kilo.

Mata69 16. 8. 2017 | 14:11

Nejvíce se přikláním k názoru, že váha paní bude zástupný problém. Trochu pochybuji o inteligenci paní, popis toho, jak šla reklamovat "nefunkční" váhu, je fakt pecka. Celkově popis toho jak přibrala a "nevšimla" si toho moc věrohodně nezní. Spíš si toho nechtěla všímat. No, má nejvyšší čas se sebou něco dělat. Ne kvůli manželovi, kvůli sobě.

SandraN 16. 8. 2017 | 11:55

Pokud je paní 43 a děti měla mezi 25 a 30 roky, musejí být oba potomci mezi 15 a 20 lety věku. V tomto období už je dítě schopné přiložit v domácnosti ruku k dílu a nepotřebuje mít maminku za zadelí. Z charakteru příspěvku spíš vyplývá, že děti jsou malé a je kolem nich hodně běhání. Někdo prostě má sklon přibírat, jiný ne. I kdyby ty děti měla po řekněme 35, v tomhle jejím věku ještě lze zhubnout. Že po dětech dojídá, je její problém, dospělý člověk by měl mít nějakou osobní kázeň a necpat se večer. Ráda bych Alenu ujistila, že po padesátce je jakákoli úprava výhy směrem dolů velice zdlouhavější a obtížnější. Dávejte si místo příloh zeleninu, vařte rodině zdravěji a jezte menší porce. Dva dny v týdnu si vyhraďte na nějaký sport, i kdyby to byla jen hodinka plavání a hodinka v tělocvičně. Vaše domácnost to jistě přežije. Kdyby každý svou váhu takto řešil a prožíval, potřeboval pomoc rodiny, to by bylo rozklížených vztahů....Stačí chodit pěšky a nevozit se, jíst rozumně a trochu se pohnout. Pak je jedno, kolik máte dětí a v jaké situaci je Vaše rodina. Všechno jde. Musí ale člověk SÁM pro to něco dělat. Že s Vámi muž nespí, Vám asi vadit musí, ukažte mu, že umíte být atraktivní, umíte mít vůli a dejte mu najevo, že ještě zvážíte, zda s ním, až zeštíhlíte, vůbec budete mít zájem trávit společné noci. A - hubnete pro sebe, svůj dobrý pocit a svoje zdraví, dámo! Ne pro pána, který s Vámi chtěl mít dvě děti a teď se umí jen divit, že máte kila navíc!

Elynor 15. 8. 2017 | 17:52

Nebo je tady jedno neortodoxní řešení - viz minulý článek o té předchozí jiné paní Aleně - začít chodit do swingers klubu. Tam si pan manžel najde štíhlejší paní a paní Alena zas pána, co má rád trochu prostorově výraznější dámy. Oba si užijou dle svého, nebude jim chybět sex, a paní se nemusí stresovat s hubnutím.

Elynor 15. 8. 2017 | 17:47

farah.farah: to ale nemusí být jen absolutní počet kg, co je na závadu. Paní sice nebyla nikdy štíhlá, jak píše, ale taky píše, že tenkrát v minulosti sportovala. A to je zatraceně velký rozdíl - 72 kg sportovní pevné figury, nebo 85 - 90 kg třaslavého sádla. No a že s ní pán spal, i když měla už přes 80 kg? Je to jeho manželka, snažil se plnit manželské povinnosti, jak to jenom trošku šlo. Třeba se "dopoval" tím pornem, nebo si u sexu představoval Angelinu Jolie, co my víme. A pak už to jednoho dne nešlo. Míra byla převršena. To je docela normální a lidské, prostě když už nemůžu, tak nemůžu. Taky bych se nevydržela přemlouvat věčně k sexu s chlapem, který mě nepřitahuje a nevzrušuje. To bych radši volila ten "žádnej sex", existuje milion erotických pomůcek a mraky pornostránek, tam se to dá docela dobře pořešit.
Případ z článku podle mě není ještě ztracený, protože si o tom promluvili včas. Když se budou oba trošku snažit - oba, zdůrazňuju - tak je šance. Ale když bude paní uražená a přesvědčená, že on je povinen ji milovat i tlustou, tak to k ničemu dobrému nepovede.

farah.farah 15. 8. 2017 | 15:48

Mně to připadá divný.myslím ten příběh. Nějak to tomu jejímu chlapoviúplně nevěřím..jestli paní normálně vážila cca 72 kilo tak nějakých cc 15 kilo navíc dle mého názoru ještě nemění postavu na tolik aby nebyla vůbec přitažlivá navíc jestli chápu dobře tak měli aktivní sexuální život v době kdy už vážila 85 kilo a o 5 kilo víc už nic??? to je nějaká blbost protože 85 a 90 fakt není moc velký rozdíl co se postavy týče........je fakt rozdíl, když někdo časem přibere několik desítek kil to už postavu hodně promění, ale tohle zas takový rozdíl prostě nebude, navíc věkem lidi většinou přibírají normálně. Paní sama píše že nebyla nikdy vyloženej hubeňour a manžel jí tak znal , tak je mu fakt divný že nekdo kdo je na řekněme holky krev a mlíko vyšiluje kvůli 15 kilům na vrch že se mu už ani nepostaví......tak nějak si myslím že je to zástupný problém, že možná už ten vztah vyšuměl a pán ji má rád ale tak nějak jako kámoše a nebo má milenk a nebo nějakou poruchu...protože je mi divný že on sex vůbec nechce. Jako chlap většinou sex chce a pokud má volit mezi žádnej sex a nebo sex s méně přitažlovou ženou, bude volit tu druhou variantu.... jo kdyby paní měla 160 kilo to bych mu to i věřila ale tohle mi furt nepřipadá jako dostatečný argument. Možná manžela štvala tím jak furt svou váhu řešila až ji začal řešit taky nebo tak něco..........

monada 15. 8. 2017 | 13:21

šiška: Pokud jsem četla tak ji neurážel jen ji řekl , že ho nepřitahuje a pouze navrhl, aby šla do poradny. Což si myslím je dobrý nápad. Kamarádka tam chodila , ale bohužel pevná vůle ji chyběla . Zhubla za pomocí dietoložky , kterou měla zdarma v nemocnici dělali ji i odběry začala chodit cvičit pod vedením cvičitelky vše začalo jít super dolů , ale nevydržela.Tady by byla šance , ale né kvůli manžela hlavně kvůli sobě a dobrému pocitu si třeba koupit něco hezkého na sebe.

Jesus007 15. 8. 2017 | 12:40

Prostě chlapi jsou stavěný od přírody jinak, mají vizuální vnímání ženy na daleko vyšší úrovni než naopak a od toho se to všechno odráží. Takže, mě to připadá zcela normální, že jste pro vašeho muže již nebyla přitažlivá. Spousty je mužů takových, co od ženy odejdou, vymyslí si nějaký důvod rozchodu a přitom je to jen to, že se žena změnila k nepoznání a přibrala na neúnosnou mez. Prostě se o sebe přestala starat, mnohdy je to z důvodu, že si ženy myslí, že svýho chlapa mají jistýho. Nikdo není jistý, že zůstane. Taky bych to nedal. Takže ženy, hýbejte se a zhubněte! To, že to nejde je nesmysl. Všechno jde když se chce. Stačí jen upravit jídelníček, nežrat, jíst zdravěji, cvičit, hýbat se. Jsou to jen výmluvy, že to nejde.

Zebruška 15. 8. 2017 | 12:27

A k tomu zhubnutí - no, ano, věřím, že by to u paní šlo, když bude mít čas se denně věnovat sama sobě, chodit cvičit, nejlépe si najme trenéra (ono když má někdo opravdu problém s váhou, tak obvykle nestačí si jen tak sama zacvičit nebo jít zaplavat, je k tomu potřeba vypracovat tréninkový plán zaměřený na tu konkrétní osobu, laik tomu nerozumí a nezřídka si lidi s nadváhou nerozumným způsobem cvičení jen přivodí zdravotní obtíže), bude mít čas řešit stravu (ne jen takový to "tak si nedám veřeči a bude to", je třeba zjistit, jaký má metabolismus, jak je na tom s živinami atd. To chce odborníka, co jí bude připravovat jídelníček na míru, aby hubla, nehladověla, nevystavovala se jojo efektu a zůstala zdravá). Někdo hubne snadno, u jiného kila dolů jdou jen obtížně. Paní evidentně je druhý typ a na to bude potřebovat pomoc odborníků. To vše chce čas a peníze. Když jí manžel bude ochotný poskytnout podporu, aby ten čas na sebe měla (například bude své mamince pomáhat sám, aby se žena nemusela ve volném čase starat místo o sebe o tchýni), a nebude remcat, že utratí peníze za cvičení s trenérem, tak ať jde do toho. Ať využije tu možnost a zkusí, jak jí to pomůže - ale kvůli sobě, kvůli svému zdravotnímu stavu a dobrému pocitu, ne kvůli manželovi - aby pak nebyla zklamaná, že zhubne a on s ní stejně nebude chtít nic mít...

Zebruška 15. 8. 2017 | 12:19

No.... asi bych trochu zvážila, jestli u pána jde opravdu jen o problém s manželčinou váhou, nebo jestli nejde jejich vztah celkově do kytek a manžel to jen tímto "neomlouvá". Ono je to totož docela nestandarní tvrdit, že někoho mám rád, ale zároveň se mi tak hnusí, že s ním nedokážu spát, to se mi nějak nezdá. Každá druhá ženská po dětech přibere, má vytahaný prsa, břicho, celulitidu na stehnech atd., každýmu druhýmu chlapovi s léty narůstá břicho, řídnou vlasy, oběma se dělají vrásky a časem i stařecký skvrny... Co si budem povídatk nikdo s přibývajícím věkem nekrásní, spíš naopak a přesto většina manželství nezkrachuje na tom, že spolu manželé přestanou spát kvůli změně vzhledu. Viděla bych mezi nimi nějaký jiný problém, který paní možná nevnímá a pán ho zastírá výmluvami na váhu manželky.

ruzickaa 15. 8. 2017 | 11:21
Jitun 15. 8. 2017 | 11:00

Taky mi to neda zareagovat. Do svych 42 let jsem byla hezka a stihla, prestoze v nasi rodine byly zeny vzdy kulatoucke. Potom jsem plizive zacala pribirat jako pani v clanku. Bohuzel jsem tomu nevenovala pozornost. To bylo mych prvnich 10 kg nahoru. Porad jsem se citila dobre a byla atraktivni. Po prechodu jsem nabrala dalsich par kil. Pak jsem prestala kourit a dalsi byla nahore. V praci sedave zamestnani do vecera. Vikendy chybejici pohyb nestacily nahrazovat. Nejhorsi ale bylo, kdyz jsem psychicky onemocnela , onemocnela jsem i na stitnou zlazu a zacala brat prasky, po kterych sla kila opet nahoru. Takze i ja mam 30 kg, ktere se mi nedari dat ani v duchodu dole. A verte, ze pro to v ramci sveho zdravotniho stavu delam hodne. Ono ne kazda tloustka je zavinena lenoosti se sebou neco delat. V zacatku mozna, ale kdyz se pak pridaji nemoci, resi se to moc spatne. A kdyz se pridaji geneticke dispozice, je to jeste horsi. Hlidejte si v mladi kazde kolo. To je nejlepsi cesta.

ptáček5 15. 8. 2017 | 10:35

Taky jsem přibrala, taky se to partnerovi moc nezamlouvá i když má ráda pevnější dámy, ale nikdo nebude říkat, že to nejde zhubnout. Pokud paní nemám nějakou vážnou nemoc, tak z vlastní zkušenosti vím, že to jde. Pokud je jim skoro 50, tak již mají určitě děti odrostlé, nemusí nic dojídat a stačí změna jídelníčku. Krabičky se dají za 1/3 cenu udělat i doma. Věřte mi, mám to vyzkoušené. A pokud se manželovi nelíbíte a jenom se za vaši váhu schovává, tak šup a rychle od něho. Já to udělala v 48 letech a jde to i váha i změna partnera :)

šiška 15. 8. 2017 | 10:12

V televizi Dr.Málková řekla, pokud partner s vámi nebude spokojen vyměňte ho za jiného! Naprosto souhlasím s tímto názorem, pořád lepší než se nechávat urážet a každý by měl s kritikou vždy začít první u sebe!!!!!!!!

druidka 15. 8. 2017 | 09:12
druidka 15. 8. 2017 | 09:09

Měřím 173 a vážím 78 kg. Je mi 70 let , ale když mi váha vyleze na 80 , naštvu se na sebe a začnu si hlídat kolik toho sním a v rámci možností se víc hýbu - procházky , plavání a od podzimu do jara každou neděli jedu tančit od 17 do 21 hod. Při 80 kg se mi protiví pohled na sebe samu . . .

Elynor 15. 8. 2017 | 09:04

To jsou dvě různé věci, člověk může mít rád osobnost toho druhého, a to i po letech, a i když dotyčný přibral, nebo se jinak stal méně atraktivní. Ale nejde si poručit erotickou přitažlivost. Ta buď je nebo není, a nejde to ovlivnit vůlí, a říct si "bude se mi líbit i tlustá" - to není žádná charakterová vada toho pána. Ani žena si nedokáže poručit, aby ji sexuálně vzrušoval někdo, u koho to prostě necítí. Jenže žena to může aspoň předstírat, u chlapa, když se mu nepostaví, nenadělá nic. Takže jsou dvě možnosti, buď se paní podaří zhubnout na míru, která je ještě pro pána snesitelná, nebo se dohodnou, že sex se bude řešit jinak. Jak, to už záleží na nich, možností je nepřeberně.

cindy.d 15. 8. 2017 | 07:44

Možná by stálo za to změnit nadpis příspěvku a vynechat slovo PRÝ.
Myslím, že se není manželovi co divit. 90 kg nepřijde přitažlivé ani mě. Stejně tak by mě nepřitahoval můj přítel, kdyby razantně přibral. Paní by se měla zamyslet a přestat se vymlouvat na děti, práci atd.Stejný úděl má téměř každá žena a přesto nemusejí mít 90 kg.

Přečtěte si také

Horoskopy

Tento týden bude velice psychicky náročný, a proto byste se na to měli připravit. Určitě se vám podaří…

Nejčtenější články

Doporučujeme