ALENA (44): Manžel je v tajném sex klubu, nechce mě tam vzít s sebou

ALENA (44): Manžel je v tajném sex klubu, nechce mě tam vzít s sebou

Alena je podruhé vdaná a doposud byla ze svého manžela nadšená. Nedávno ale přišla na to, že má její muž poněkud chlípný koníček – chodí na swingers party. Alenu tam ale s sebou nechce!

Viděly jste někdy film Eyes Wide Shut s půvabnou Nicole Kidman a jejím tehdejším manželem, krasavcem Tomem Cruisem? Ač se to zdá k neuvěření, v poslední době mám pocit, že žiju podobný život, možná trochu říznutý filmem Padesát odstínů šedi. Ale pěkně od začátku. Vdávala jsem se strašně brzy, protože jsem musela. Můj první je moc fajn, je to skvělý táta a hodný chlap, ale neklapalo to. Byl příliš divoký, nevyzrálý a nespolehlivý. I když se snažil, nedařilo se mu a nezvládal zabezpečit rodinu tak, jak by si představoval, takže jsme se neustále hádali. Sice jsem ho milovala a on mě taky, ale tak nějak jsem tušila, že pokud to takhle půjde dál, láska na celý život z toho nebude. Po čase se opravdu začala láska vytrácet a my nevěděli, kudy kam.

Nakonec jsme se domluvili, že kvůli dětem zatím zůstaneme spolu, ale budeme si žít každý svůj život, diskrétně, abychom je nějak neohrozili. Několik let to docela fungovalo, s manželem jsme spolu vycházeli jako přátelé, hádky pominuly a možná jsme si rozuměli víc než kdykoliv předtím. Jen milostný život jsme měli každý někde jinde. Po nějaké době jsem ale poznala Borise a byla z toho láska jako trám. Byl naprostý opak mého manžela, možná také proto, že je téměř o deset let starší. Byl klidný, rozumný, uvědomělý a také velice tajemný. Bral mě na drahé večeře a výlety, takže mi došlo, že asi bude bohatý, na druhou stranu jsem dlouho netušila, čím se vlastně živí. Dokonce mě první měsíce ani nevzal k sobě domů! Potud ta podobnost s filmem Padesát odstínů šedi.

Chvilku to trvalo, ale nakonec přece jen pochopil, že mi může věřit, a odhalil přede mnou svoje soukromí. Teda alespoň jsem si to myslela. Každopádně zamiloval se do mě stejně jako já do něho a jelikož moje děti už byly odrostlé, odhodlala jsem se k radikálnímu kroku a zažádala o rozvod. Manžel naštěstí příliš neprotestoval, ostatně i on už měl paralelní vztah. Věci se proto vyřešily rychle a krátce po rozvodu mě Boris požádal o ruku. Stalo se to při západu slunce na Maledivách, jak jsem mohla říct ne? Ani jsem neměla důvod.

Po svatbě jsem se nastěhovala k němu a začal mi nový život. Byla jsem obklopená luxusem, jezdili jsme několikrát do roka na dovolené, kupovala jsem si drahé oblečení a měla jsem pocit, že snad žiju v pohádce. Až po nějaké době jsem zaznamenala, že manžel občas v noci zmizí. Začalo to tak, že jsem se sem tam vzbudila a on nebyl v posteli. V rozespalosti jsem usoudila, že je buď na záchodě, nebo nemohl spát a kouká v obýváku na televizi. Jenže pak jsem si uvědomila, že se to děje poměrně často. Lámala jsem si nad tím hlavu, nechtěla jsem ho ztrapňovat podezřívavými dotazy. Až mi odpověď nečekaně přišla úplně odjinud. Navštívila mě jedna kamarádka, jejíž manžel se přátelil s Borisem.

Chvíli se ošívala a nakonec z ní vypadlo, že mi musí něco říct. S manželem prý občas navštěvují jakýsi klub, kde probíhají luxusní swingers party. A několikrát tam údajně viděli i mého muže. Byla jsem v šoku, ne že ne. Na druhou stranu jsem si říkala, že by mě to nemělo zas tolik překvapovat. S Borisem jsme měli velice pestrý sexuální život a neexistovalo prakticky nic, co by nechtěl vyzkoušet. Velmi rád experimentoval a byl hodně náruživý. Právě proto mi vlastně nejvíc vadilo, že přede mnou takovou věc tajil.

Pár dní jsem přemýšlela, jak s informací naložit, až jsem se ho nakonec zeptala, jak se věci mají. Nejdřív to popíral, pak se přiznal a prosil mě o odpuštění s tím, že už tam nikdy nepůjde. Ale to vlastně nebyl můj cíl. Za ty dny, co jsem o celé situaci mohla přemýšlet, mě vlastně představa swingers party docela zaujala a začala vzrušovat. Zatoužila jsem po tom, aby mě tam manžel vzal s sebou. Říkala jsem si navíc, jak ho tím potěším a jak bude nadšený tím, že má tak pokrokovou manželku. Ale nesetkala jsem se s úspěchem. Když jsem Borisovi navrhla, že tam půjdu s ním, zaznělo kategorické ne. Prý je to něco, co se našeho manželství vůbec netýká, a proto mě do toho nechce zatahovat. To prý tam raději přestane chodit sám.

Jenže to nedodržel. Několikrát se vymluvil na služební cestu, ale jak jsem zjistila, zůstal ve městě a na swingers vyrazil znovu. Opět jsem ho zkoušela přesvědčit, ať mě vezme s sebou, ale opět bez úspěchu. Marně si lámu hlavu, co tam dělá tak šíleného, že mu to jsou schopné splnit jen nějaké zaplacené ženy, a hlavně, proč to přede mnou tají a nevyzkouší to se mnou? Myslím, že jsem hodně tolerantní, ale tahle situace silně narušila naše fungování a já nevím, jak se s tím vším mám vyrovnat.

Doporučujeme

Články odjinud